default avatar Hoşgeldin, Ziyaretçi: Aşağıdaki form ve bağlantıları kullanarak sitemize giriş/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Şifremi Unuttum?  Yardım  Üye Ol Tarih: 29.05.2022, 08:15


Sürüngen İnsansılar ve Şeytaniler

Yazar Konuyu Başlatan: ulas - Görüntüleme - Okunma Okunma Sayısı: 4925 - Yorum Toplam Yorumlar: 0
Konu Kalitesi: %
 
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

ulas
Super Moderatör
*****
Super Moderatör Grubu
user avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı:
Yorumları: 391
Kayıt Tarihi: 17.01.2013
Rep Puanı: 8


Kişisel Bilgileri: v
#1
Konu Tarihi: 18.01.2013, Saat: 20:06
[b]Yazar: David Vaughan Icke[/b]
“Illuminati; dünyayı yöneten komite, binlerce yıl önce dünya dışından gelensürüngen bir ırk ve insanların üremesi sonucu ortaya çıkan melezlerden oluşur.”
David Icke


Dinazoradamlar (dinosauroids), kertenkeleadamlar (lizardmen), Draconialılarve Saurialılar gibi ifadeler de kullanılmaktadır. Sürüngen insanımsılar,doğaüstü güçlere sahip ve zekaca çok gelişmiş sürüngen-insan karışımıvarlıklardır. Mitolojide, bilim kurguda ve okült çevrelerde geçen birkavramdır. Bu teorilerden bazılarına göre Alpha Draconia adı verilen bir yıldızsisteminden gelmişlerdir. Riley Martin, John Rhodes ve David Icke gibi komployazarlarının kitaplarında bu yaratıklardan bahsedilmektedir.
Komplo yazarı David Icke, dünyayı ve insanlığı kontrol altında tutan birsürüngen insanımsılar grubundan bahsetmektedir. Hayli ileri bir iddiasına göreGeorge Bush ve İngiliz Kraliyet ailesi bu sürüngen insanımsılar soyundandır.


David Icke, 1990′dan beri, “dünyayı gerçekte kim ve ne kontrol ediyorkonusunun full–time araştırmacısı” oldu.
Icke, Dünyanın “Elit” veya ” Illuminati” olarak adlandırılan gizli bir gruptarafından yönetildiğini söylüyor. Gizli dünya hükümetinin, Babil Kardeşliğiolarak bilinen Reptilian insansılar (sürüngen) ırkından oluştuğunu ve George W.Bush, Kraliçe Elizabeth II ve Kris Kristofferson dahil, bir çok seçkin figürüngerçekte Reptilian olduğunu yazdı.
Icke, Rothschild ailesi olarak bilinen küçük bir Yahudi grubunun da“Reptilian soyundan” olduğunu, Adolf Hitler’i finanse ettiğini ve…NazilerinMusevi katliamını desteklediğini iddia etti. Icke, Rothschild’ların Yahudideğil, reptil (sürüngen) olduğunu belirtti.


Icke, dünyayı uzaylıların yönettiğini söylüyor. Bu uzaylı sürüngen-insanmelezlerinin de köklerinin Orta Doğu’da, yani Türkiye, İran ve Irak’ın birbileşimi olan bölgedeki dağlarda yerin altında olduğunu ve oradan çoğalıpdünyayı kontrol altına aldıklarını anlatıyor. Tarihin çeşitli dönemlerinde aynıbölgeden tekrar tekrar çoğalıp yayıldıklarını söylüyor. Başka bir yazısında dabunların yerin altındaki mağaralarda yaşadıklarını söylüyordu.


[b]Gizli hükümet[/b]
Icke’nin fikirlerinin kalbinde, dünyanın Rockefellers and the Rothschildsgibi bankerler ve işadamları tarafından finanse edilen gizli bir hükümet tarafındankontrol edildiği, Nazilerin Musevi Katliamının, Oklahoma şehrininbombalanmasının ve 11 Eylül 2001 saldırısının, onlar tarafından finanseedildiği ve organize edildiği inancı vardır. Bu bireyler dünya çapındagerçekleşen olaylar düzenliyorlar, sonra elit kesim halkın ‘bir şey yapılmalı’karşılığını alıyor ve sonra kontrolü/gücü arttırıyorlar. Icke, bundan problem –reaksiyon – çözüm olarak bahsediyor .


[b]Reptilian İnsansılar[/b]
1999′da, Icke, Gezegenin Babil Kardeşliği olarak adlandırılan Reptilian(sürüngen) insansılar ırkı tarafından kontrol edilen Yeni Dünya Düzenitarafından yönetildiğini yazdı. Şöyle yazdı: “Benim kendi araştırmam, Reptiliankontrolünün ve manipülasyonunun başka bir boyuttan dördüncü boyutun altbölümünden yönetildiğini öne sürüyor.
“Diğer insanlar, bunu alt astral boyut olarak bilir, kara büyü ritüelleri olandemonların ve kötü niyetli varlıkların yuvası…” Icke’ye göre, reptil meleziReptilian – insan DNA’sı, onların eğer insan kanı içerlerse, sürüngenden insanformuna değişmelerini sağlıyor.


Reptilian grubu bir çok ünlü/seçkin insanı ve pratik olarak her dünyaliderini kapsıyor.Örneğin,İngiltere’nin Ana Kraliçesi, George W. Bush, HillaryClinton, Harold Winson, Tony Blair. Bu insanların ya kendileri Reptilian veyasürüngenler için çalışıyorlar. Rothschilds, Rockefellers, İngiliz Kraliyetailesi ve ABD’nin ve dünyanın geri kalanının idareci politik ve ekonomikaileleri bu AYNI soydan geliyor. Züppelik nedeni ile değil, genetik yapılarınınsağladığını taşımak için – Reptilian – memeli DNA kombinasyonu onların şekildeğiştirmesini sağlıyor çünkü. Icke, Galler Prensesi Diana’nın öldürülmesininnedeninin, Diana’nın, Charles ve Camilla’nın satanik bir ritüel ile kurbanedilen bir çocuğa sahip olduklarını keşfetmesi olduğunu söylüyor.


Ayrıca, Diana’nın sırdaşı Christine Fitzgerald’a göre, Diana’nın, İngilizKraliyet ailesinin sürüngenler ile bağlantıda olduğunu ve Diana’nın onlarınşekil değiştirdiklerini gördüğünü yazdı. Reptilian olan George W. Bush’un, 11Eylül olayında anahtar bir rol oynadığını yazdı. Icke, ırksal ve etnikbölünmelerin sürüngenler tarafından geliştirilen bir illüzyon olduğuna veırkçılığın Illuminati’nin gündemini ateşlediğine inanıyor.


[b]Tanrıların Oğulları[/b]
Sürüngen ırkı 200,000-300,000 yıl önce bir Annunnaki-insan hibridi(Adam?)olarak ortaya çıktılar. Ben eminim ki, dış dünyadan gelen ırklar ayrıca,yeryüzündeki geniş insan çeşitliğinin üretilebilmesi için insan soyu ileçiftleşti. Fakat, ben burada sürüngen gruplar üzerine odaklanıyorum, çünküonların arzuları insanların yaşantılarını kontrol ve manipüle etmektir.Açıkçası buradan daha karanlık bir hikayeye geliriz, fakat yeteri kadar veneler olup bittiğini göstermek için elimizde kanıt yoktur. Daha da bakınca,daha açık görüngüler şunlardır: sürüngenler Marsta yaptıklarını, burada dayapmışlardı. Türler arası çiftleme ile ana popülasyona sızmışlar ve ele geçirmişlerdi.Bu bana, onlar yeryüzüne geldiklerinde, zaten Martianların arasındasürüngen-aryan melezlerin zaten var olduğunu gösteriyordu. Annunakiler veMartianlar veya Aryanlar için birinci temel yerleşim, milattan önce 4800′lercivarındaki Venüs afetinden sonra, Türkiye, İran ve Irak dağlarıdır. Ne zamanki sular geri çekildi, onlar ve hibritleri buradan yeniden ortaya çıktılar.Kurak ve cansız topraklarda gelişmiş uygarlıkları(Sümer, Mısır, Babylon(İsrail)ve İndus Alley) yaratanlar onlardı. Annunaki sürüngenlerinin göründükleriönemli bir merkez de Caucasus dağlarıdır ve bu merkez de onların hikayedetekrardan ve tekrardan çıktıkları bölgeydi. Ben bu bölgede bu türlerin, çokdaha önemli planlanmalara ve düzenlenmelere gittiklerini hissediyorum: muhtemeleninsan-sürüngen hibrid geçiş türünü ürettikleri mekan yeraltında. Bu bölge ileilgili bir araştırma da, insanların Rh (veya rhesus) kan grup numaraları ileilgili. Sık sık doğumdan kısa bir süre sonra yeni doğan bebekler, mavi bir renkalmaktadırlar. Bu durum “mavi kan” ve diğeri de “gerçek mavi” olarakisimlendirilen kraliyet kan bağıyla aynı orijinden olduklarını göstermektedir.Mavi kan bağının Martianlara ait oldukları ve Martianların da kendi kanbağlarıyla birlikte geldikleri yerler olduğu söylenir/speküle edilir. Beyazinsanlar, siyah ve Asyalılara göre Rh(-) negatif kan grubuna daha uzaktırlar.


[b]Problem-reaksiyon-çözüm[/b]
Problem – reaksiyon –çözüm David Icke tarafından geliştirilen bir terimdir.Icke, bunu bir kriz (problem) yaratma, bu krizi çözmek için bir eylem çağrısını(reaksiyon) bekleme, sonra eyleme geçme (çözüm) stratejisi olaraktanımlıyor,bunun arkasına gizli bir gündem, güç kazanma var. Örneğin, birhükümet bir problem yaratır, suçu başkalarına atar; insanlar, kendi haklarınıvermeye istekli olarak hükümetin yardım etmesini isteyerek reaksiyon gösterirve hükümet krizden çok önce planlanmış olan çözümü sunar.


[b]Örnekler David Icke’den:[/b]
İnsanların hoşuna gitmeyecek bir şey ortaya koymak istiyorsunuz. Bu, polisedaha fazla güç, temel özgürlüklerin daha çok erozyona uğraması, hatta savaşbile olabilir. İnsanlara bunları açıkça önerirseniz, insanların bunlara karşıreaksiyon göstereceğini bilirsiniz. Böylece, önce bir PROBLEM yaratırsınız, suçoranını arttırırsınız, daha fazla şiddet yaratırsınız, terörist bir bomba,hükümetin çökmesi, ya da savaş çıkarmak için Saddam Hüseyin gibi Illuminatikuklalarından birini alırsınız.Birisinin bu problem için suçlanacağından eminolursunuz, bunların arkasındaki gerçek insan olan sizin suçlanmayacağınızdanemin olursunuz. Böylece, bir “avanak” yaratırsınız, Amerika’da Timothy McVeighveya Lee Harvey Oswald için bu terim kullanılıyor. Sonra, ürettiğiniz olay ileve kimi suçladıkları ile ilgili insanların neler düşündüklerini anlatmak içinkendi medyanızı kullanırsınız. Bu bizi ikinci aşamaya getirir, insanlarınREAKSİYONU – “Bu devam edemez ; ONLAR bununla ilgili ne yapacaklar ?”


Bu ONLARIN, yarattıkları probleme açıkça ÇÖZÜM sunmalarını sağlar – küreselgücü veya daha fazla temel özgürlüklerin sınırlanmasının bir merkeze bağlanmasıgündemlerini ilerleten yeni yasalar. Bu teknik insan zihni ve duygularıüzerinde her zaman kullanılır. Bazı komplo teoristlerinin inandıkları, problem– reaksiyon – çözüm taktiğinin örneklerinden bazıları: Hitler’in gücününboyutunu hızlandıran Reichstag Yangını (tarihçiler bunun nedenini bilmiyor),İspanya – Amerika Savasını hızlandıran USS Maine (ACR-


[b]1)[/b] in batması (nedenibilinmiyor) ve Küba’nın işgâli için halk desteği üretmek için ABD planı olanNorthwood Operasyonu.
Reptilian Humaned ve Illuminati
Dünyayı kontrol etmeye çalışan ve kendi global faşist devletini sunmayıbekleyen güç, yani benim “ Illuminati” adını verdiğim şebeke, eğer öncedentahmin edilemezse koskoca bir hiçtir.
New York ve Washington şehirlerinde yaratılmış olan inanılmaz korku, tüminsanlığın genel zihninde, bir “Problem – Reaksiyon – Çözüm” zinciridir ve bubüyüklükte bir olayın gerçekleşmesini -geçmiş yazılarımda da okuduğunuz gibi-birkaç yıldır bekliyordum. Bir savaş veya nükleer bir terörist aracıolabileceğini düşünmüştüm, ama görevine başlama gününde de yazdığım gibi,global planın hız kazanarak öne sürüleceği Bush başkanlığı döneminde muazzambir şeyler olacaktı.


Dünyanın global merkezi faşizme hızla itilmekte olduğu süre de bile, olaylarIlluminati planının öngördüğü zaman takvimine uyacak hızda gelişmiyordu. Vegloballeşme planlarına ve özgürlüğe yaptıkları tecavüzlere karşı çıkan kesim,gün boyu artmakta. Planın birdenbire, muazzam bir sıçrayışla, gelişmesini vesunulmasını sağlayacak “çözümler”in sunulması için, insanlığın toplu olarakzihinlerini korku, panik ve güvensizlik duygularıyla sarsacak ve dağıtacak,devasa büyüklükte etkisi olan bir şeylerin yaratılmakta ve yapılanmakta olduğuaçıktı. Bu, ayinsel olarak oldukça önemli 9. ayın 11. gününde Amerika’dagördüklerimizdir – 911 Birleşik Devletler’deki acil durumlar için kullanılannumaradır. Ayinsel ve gizli kodlar, Illuminati’nin yüklendiği her şeyin altındavar.


Ve, bu zihni felç eden gaddarlıklar, Illuminati planının, insanoğlununzihinsel, duygusal, ruhsal ve fiziksel kölelikleri için başlattığı dönemin sonudeğil, tam tersine başlangıcıdır. Terörizm tehdidini (“kendi” terörizmleri!!),“özgür ve demokratik” dünyanın, (etki olarak) bir dünya ordusu ve dünyahükümeti oluşturması ile suçlu gördükleri güçlerin – ki gerçek suçlu güçler bu“özgür” dünyanın güçlerinden başkası değil – bulunduğu ülkelere ve ülkelerininsanlarına savaş açma hakkı olarak kullanarak, daha fazla ölüm ve yıkımyaratılacaktır. Müslüman insanlar ile olası bir savaş da son olmayacak ve esasson için bir araç olacak – yine ayni güçlerin yönettiği, geriye kalan komünizmgüçleri ile bir çatışma. Unutmayın ki, Illuminati her ülke, her “terörist” grupve bu terörizme “karşı” olan her kuruluş içerisinde işlev görmektedir.Yalnızca, her “taraf” içerisinde temsilciye sahip olarak, Illuminati oyunukontrol edebilir ve oyunun sonucunu başlamasından evvel bilebilir.Illuminati’nin İslam dünyasında yöneticileri var, tıpkı sözde “özgür dünya”da(yakında göreceğimiz gibi) olduğu gibi. Örneğin; Saddam Hüseyin, bilinçli birIlluminati piyonunun – baba George ve oğul George Bush gibi – her özelliğinesahiptir. (Bakınız, [u]kitap: And the truth shall set you free)[/u]


Bu ayinci, duygusuz, sürüngen zihnin tahmin edilebilirliği, ABD felaketinitakip eden haberler dünyasında çok rahat görülebilir.Bu tür durumlarda herzaman ne olduğuna bir göz atın ve göreceksiniz ki, plan hemen hemen her olaydahep aynidir. Olay gerçekleşmeden önce, başkasının cezasını çekecek, kurbanedilecek avanak daima suçu üstlenmeye hazırlandırılmıştır. Böylece halkındüşünceleri ve zihni tehlikeli spekülasyonlar yaratmaktan uzaklaştırılmış veönceden belirlenmiş bir hedefe yönlendirilmiş olur. Kennedy suikastinden sonra,bu hedef Lee Harvey Oswald idi; Oklahoma olayından sonra Timothy McVeigh; veşimdi de karşımızda Usama Bin Laden.


Bin Laden, çok fazla yanlış yola sevk edilmiş olabileceği gibi, bu haftaolanlardan benim sorumlu olduğum kadar sorumludur. Başkan Kennedy ölmeden deÖNCE, nasıl Lee Harvey Oswald’ın geçmiş bilgileri açığa çıkarılmışsa, şimdi defelaketin gerçekleşmesinden hemen sonra en kesin bir düzen ve ahenk ile BinLaden ismi tanıtılmış durumda.
Elle tutulur bir şey değil de daha çok ağızla, bu adamın Afganistandağlarından, muazzam büyüklükteki bu operasyonu gerçekleştirmiş “Dev Adam”olduğu fikri, normal zeka seviyesine sahip herkesle dalga geçmekten başka birşey değil ve saçmalıktan ibarettir. (bak…Bin Laden ile görüşmüş gazeteci RobertFisk’in makalesi) Burada, bir bomba paketinden veya zihni kontrol edilmişherhangi bir fanatiğin bombalı arabasını Kudüs’teki bir restaurant içerisinesürmesinden bahsetmiyoruz. Dört ticari dev uçak ayni anda Amerikan havaboşluğunda Amerikan havaalanları üzerinden kaçırılmalı ve de yüksek derecedespesifik hedeflere 45 dakika içerisinde uçurulmalıdır. Bu nasıl olabilmişti?Çünkü içeriden yapılan bir işti, nedeni bu.. Amerika Birleşik Devletleri’niniçerisinden yönetilip yönlendirilmiş ve dünya boyunca bulunan Illuminatiörümcek ağının diğer bölümleri ile birlikte A.B.D. “İstihbaratı”nın yüksekmertebeleri tarafından planlanmış bir işti.


Şimdi, emrine amade zihni kontrol edilmiş servete sahip bir ordu ile, zihninprogramlanması ve onu aktif hale getirecek tetiğin çekilmesi ile, Illuminati buinsanlara herhangi bir şeyi yaptırabilir. Bu uçakları kaçırıp onları binalaradoğru uçurmadan sorumlu olan kişiler, bilinçli zihinlerinde, inanmayaprogramlanmış oldukları “neden”e inanmışlardı. Ama gerçekte, onlar bu uçaklarıkaçırıp uçurmuyorlardı, onların programları bunu yapıyordu. Zihin kontrolü,şimdi o kadar ileri ki, böyle bir programlama neredeyse çocuk oyuncağıdır.


Tanrı aşkına, bu terör A.B.D. İstihbaratı’nın bir başarısızlığı değildi.Planı ortaya çıkarmakla yükümlü değildiler ve uçaklara silahlar sokmak, eğersistemi kontrol edenlerden destek alıyorsan, düşünüldüğünden çok daha kolaydır.Duydum ki, bu bir başka “Pearl Harbor” olayı imiş, evet öyledir. ..And TheTruth Shall Set You Free kitabında, diğer kitaplarda ve çalışmalardaokuyabilirsiniz ki Amerikan hükümeti Japonlar’ın Pearl Harbor’a saldıracağınıönceden bilmekteydi, ve buna rağmen hiçbir önlem almadılar, hiçbir şeyyapmadılar. Niçin ? Çünkü bunun olmasını spesifik bir neden için istiyorlardı –Başkan Roosevelt’in (Bush’lara kan bağından akraba olan) daha önce, -yalnızcaseçilmek uğruna-, “Amerika bir savaşa karışmayacak” demesinin tam tersine,Amerika’nın 2. Dünya Savaşı’na girişini garanti altına almak için Pearl Harborolayına gereksinim duyuyorlardı. Problem – reaksiyon – çözüm. – ve bu haftanınkorkunç olaylarında da gerçekleşen aynen bu.


Saldırıların kötü sonuçlarından hemen sonra, “Suçu bin Laden’e atın”kampanyası, daha önceden hazırlanmış bir plan gibi, sunuldu. CumhuriyetçiSenatör ve Illuminati yardakçısı, Orrin Hatch, örneğin, CNN’e, FBI’dan yüksekrütbeli bir bilgi aldığını ve bin Laden’in benzeri görülmemiş saldırılarınarkasında olduğunu söyledi. FBI’da yapmış olduğu kısa toplantıya dayanaraktan,Hatch “Biraz bilgim var” dedi. “FBI’dakiler, bu olanların arkasında Osama binLaden’in bulunabileceği ve bu dehşetlerin onun imzası olabileceği sonucunavardılar”. Tamam, daha fazla devam etmene gerek yok Orrin, mesajı aldık ve sende görevini yaptın.


Daha sonra, çok uygun bir şekilde, iki uçağın kaçırıldığı Bostonhavaalanı’nda bulunan şu kiralık arabanın hikayesi elimize ulaştı ki bu araba…evet… hazır olun… Kuran’ın bir kopyasını ve ticari uçakları nasıl uçuracağımızıgösteren bir kılavuz video kasetini içermekteydi!!! Periler ülkesinde miyim,harikalar diyarında mı ? Arabada, Bin Laden’den teröristlere görevlerinde şansve başarı dileyen bir mektup bulduklarını iddia etmediklerine çok şaşırdım.Belki de bunu yarın “bulmayı” planlıyorlardır, ha? İnanılmaz bir saçmalık,tabii ki öyle, ama birçoğu buna inanacak. Ve, önümüzdeki günlerde vehaftalarda, “bin Laden bağlantısı”nın, daha birçok imal edilmiş “kanıt”larının,sistematik olarak ortaya çıkarıldığını göreceğiz.


[u]Ve işte soru[/u]: Kim faydalanıyor ? Illuminati bir dünya hükümeti ve ordusu,bir dünya para birimi ve sistemi ile merkezi global finans diktatörlüğü vekontrolü istiyor. Mikroçiplenmiş insanlar ve sürekli, her an her türdengözaltında bulunacak bir topluluk ve medeniyet istiyor. Ve kendilerini,korkmaya inandırılıp programlanmış oldukları şeylerden kurtarabilecekyetkililere gücünü ve sorumluluğunu veren korku dolu, yumuşak başlı, boyuneğen, köle gibi itaat ve hizmet eden bir insanlık istiyor.
Yeterince komik ve ilginç olaraktan, “Amerika’da gerçekleşmiş bu korkunçolaylardan kim faydalanıyor?” sorusunun yanıtı çok basit: Yukarıda sayılanisteklerini sunmak isteyen herhangi biri. 9-11 felaketi şu anlama gelir:


[b]*[/b] Illuminati, şimdi, kendi propaganda makinesinin halkı suçlu olarak görmeyeinandıracağı herhangi birine misilleme yapma ve ondan intikam alma mazeretinielinde bulunduruyor. Müslüman hedeflere karşılık yapılacak saldırılar,dünyaüzerinde, özellikle de Orta ve Yakın Doğu’da muazzam tesirli anlaşmazlıklar,çarpışmalar, zıtlıklar ve karışıklıklar çıkarabilecek potansiyele sahiptir veIlluminati’nin çekebileceği olası bir tetiktir. Bu olasılığın sonrasında,çarpışmaları ve anlaşmazlıkları artırıp genişleterek, Rusya ve Çin’in dekarışmasını sağlayabilecek fırsatlar sayısız olabilecek derecede fazladır. BirÜçüncü Dünya Savaşı, Illuminati planının bir parçasıdır ve şimdi yaşadığımızolaylar, domino taşları düştükçe, bunu gerçekleştirmeye yetecek yolu açabilir.


[b]*[/b] Blair ve diğer “dünya liderleri”nden gelen “Amerika ile birleşmiş özgürdünya” deyimi, “terörizme karşı savaş”ı savaşmak için bir dünya ordusu ve polisgücü kurmak için bir araya gelmenin kodudur. Şimdiden, Bilderberg kontrolüaltındaki NATO (beklemede olan dünya ordusu) bu tür bir destek için söz vermişdurumda ve toplu bilincin o kadar anlaşılabilecek bir şekilde beyni yıkanmış kişu anda birçok insan, asılsız ve katı olarak kanıtlanmamış hedeflere karşılıkyapılacak Amerikan ve NATO terörist saldırılarını, sırf terörizme karşısavaşmak adına, destekleme durumunda ve hevesindedir. Bu siyasetteki hayretverici çelişki, A.B.D. şehirlerindeki zulümleri takip eden, böğürmekte veşiddetini artırmakta olan beyin yıkama sayesinde, kör olmuş çoğunluğun bakışaçılarından kaybolacaktır.


[b]*[/b] Böylesine dikkatlice hesaplanmış bir “intikam alma ve misilleme” planısonucunda, anlaşmazlık ve çarpışmalar artarken ve kızışırken, askeri gücünmerkezileşmesi için baskı ve Amerikan ile dünya nüfusunun gücünü teslim etmeyehevesliliği ve istekliliği, Illuminati propaganda makinesinin şeytani etkisialtına girmiş her ülkeye istenilen anda saldırı ve işgal yapabilecek bir dünyaordusu yapılanıp oluşana dek hızla artacaktır.


[b]*[/b] İnsanlığın bütünsel zihni, özellikle de Amerikalı halkınki, şu andaanlaşılabilir bir şekilde derin bir travma altındadır. Bu insanlar, bütünselbir travma-temelli zihin kontrolüne tabi tutulmuşlar ve bunun tesiri altınagirmişlerdir ki herhangi bir zihin kontrol edicinin veya araştırmacısının sizesöyleyebileceği gibi, travma geçirmiş bir zihin, öneriye açık bir zihinle eşanlamdadır. Bu nedenle, travma sonrası atılacak olan adım, olayları istenilenmodelde görüp algılamak için halkın beynini yıkayacak programlamadır.


[b]*[/b] “Yeni Dünya Düzeni”nin, yani merkezi kontrole sahip faşist globaldevletin, karılaştığı ve karşılaşmakta olduğu en büyük engellerden biri de, birçokAmerikan insanın sahip olduğu ruhtur. Self-determinasyon (kendi geleceklerinikendilerinin belirlemesi hakkı) haklarının global askeri, politik ve ekonomikkontrole verildiği gerçeğiyle yüzleştikleri anda, birçoğu buna hiddetle karşıçıkacaktı. Ülkelerinin ve sistemlerinin getirdiği bütünsel emniyet, güven vegurur anlayışı, muazzam büyük askeri ve ekonomik güçlerinin oluşturduğutemeller üzerine kurulmuştu. Bu, aslında, John Wayne mentalitesinin bütünselbir versiyonu – “bize bulaşmayın, bizimle uğraşmayın – burası Amerika”.. Bumentaliteden doğan şey, bir millet ve ülke olarak kendilerine duyduklarıbütünsel güvendir. Ve şimdi, hep beraber gördüğümüz gibi, kendi güvenanlayışları, bu güçlü kimlikleri ve tek başına ayakta durabilecek kuvvete sahipoldukları inançları, yıkılıp yok olma tehlikesi altına girmiş bulunmaktadır.


[b]*[/b] İlginç olan da, kaçırılan uçakların hedeflerinin, Amerika’nın güçlükimliği ve güvenliğinin en büyük simgeleri olmasının –yani Pentagon; askerikudretlerinin simgesi, ve Dünya Ticaret Merkezi’nin ikiz kuleleri; ekonomikkudretlerinin simgesi – hiç bir şekilde tesadüf olmamasıdır. Bu, esas olarakAmerika’ya yapılmış bir saldırı değildir, Amerika’nın imajına ve hayalineyapılmış bir saldırının ta kendisidir. Ruhlarını ve inançlarını kır,“Amerikalı” olma ayrıcalıklı anlayışlarını kır,; Amerika’nın kendine olangüvenini kır; onları muazzam bir korku ve esaslı bir güvensizliğin içine bırak;ve Amerika’nın Illuminati global ve merkezi diktatörlüğü altına girmesine izinvermeyecek en büyük ve belirgin engeli aşmışsın demektir. Şimdi, bubahsettiğimiz Amerikan ruhu, güçlü kimliğinin ve güvenliğinin sarsılması iledaha da fazla zedelenmiştir – tıpkı geçmişte Oklahoma olayında ve okullardakisilahlı saldırılarda olduğu gibi -. Ama, buna ek olarak da, her şey çarpıcıolarak artacaktır. Bu noktada, Amerikalıların bu oyunların bir kuklası olmayıreddetmeleri ve terörizmi kınayan yetkililerin ayni terörizmden sorumluolduklarını fark etmeleri yaşamsaldır.


[b]*[/b] Amerika’yı 1996′da ilk kez ziyaret ettiğimde, “Özgürlük Ülkesi”ningerçekte nasıl kontrol altında bir topluluk olduğunu gördüğümde (hâlâ dahaKanada kadar kötü değil) sersemlemiştim. Şimdi, bu trajedinin arkasından,Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkeler, işgal ve saldırı tesiri altında gözaltındatutulabilecek kaleler olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, Amerikaninsanının ağzından “Biri Bizi Gözetliyor” toplumunun hızlı genişlemesinekarşılık tek bir aksi söz çıkmayacağı kesinlik kazanmıştır. Problem – Reaksiyon– Çözüm… “Teröristleri durdurmak” için insanların mikroçiplenmesi kampanyasınınsunulmasını ilerleyen zamanda dikkatle izleyin lütfen.


[b]*[/b] Bir ekonomik felaket, Illuminati’yi ve planını açığa çıkarıp üzerindearaştırma yapanlar tarafından, çok önceden tahmin edilmişti. Tek para birimineve global ekonominin merkezi kontrolüne karşı çıkanlar engelini aşmak için,Illuminati’nin ihtiyacı olan şey şu anki sistemi yok edecek büyük bir küreselekonomik çöküntü yaratmak ve çöküntünün üstesinden gelmek için tek yolunmerkezi global kontrolden geçtiği düzmecesini insanlara kabul ettirmektir.Problem – Reaksiyon – Çözüm… Bu, saldırıların neden Amerika’nın ekonomiksisteminin kalbinde patlak verdiğinin bir başka sebebi ve göstergesidir – vebu, ayni zamanda, niçin katliamdan günler önce global ekonomik durgunluğundünya medyasında sıvalandığını açıklamaktadır. Şimdi, böyle bir çöküntüyüdilediklerince yaratmak için ellerinde bomboş bir kağıda sahiptirler ve yakındaglobal ekonomik kuruluşların “ekonomik krize bir yanıt bulmak ve çare düzenlemek”için biraraya geldiklerini göreceğiz. Aslında, ülkelerin G7 toplantıları buişlemi çoktan başlatmıştır.


Bu, yukarıda sayılanlar, New York ve Washington şehirlerindeki ölüm veyıkımın, Illuminati planına sağladığı avantajlardan sadece bir kaçıdır – ki üstünebasa basa vurguluyorum, bu Amerikan felaketi, A.B.D. sınırları içerisindekigüçler tarafından bizzat düzenlenmiştir. Bu felaketlerden sorumlular ve onlarınkişilikleri, insan olmayan varlıklar tarafından sahiplenilmiştir ve birçokinsanın bir ineğin ölümüne ve kesilip acı çekmesine duyduğu saygı ve acımaduygusu, bu sorumluların insan hayatına duyduğu saygı ve acıma duygusu ileeşdeğerdedir. Sürüngen zihni, gelişmemiş bir duygusal seviyeye sahiptir vebundan dolayı da ne kadar korku ve ahlâksızlık içine batarsa batsın, bu durumunsürüngen zihninde hiç bir duygusal karşılığı yoktur. Bunun örneklerinigörebilmek için, yalnızca, bu kadar muazzam acılarla dolu görüntülersonrasında, duygusuz, belli başlı hareketlere dayalı, önceden yazılmışkonuşmaları yapan George W. Bush ve İngiltere Başbakanı Tony Blair’i izlemekyeterlidir. Ayni klasmana, Prenses Diana’nın cinayetinden sonra ekranlarayansıyan İngiltere Kraliçesi de girmektedir. Reagan, en azından profesyonel biraktördü. Bush ve Blair bir okul müsamelesinde bile yer alamaz.


Acaba George W. Bush bu yok edici katliamların o gün gerçekleşeceğinibiliyor muydu? Ne sanıyorsunuz ?? Peki ya Tony Blair? Ne sanıyorsunuz ?? Fakat,buna rağmen, onlar da, çok daha kuvvetli güçler tarafından kontrol edilmekteolan bu oyundaki piyonlardır ve de amaçlarına ulaştıktan ve rollerinioynadıktan sonra, onlar da katliamlara maruz kalanlar kadar kolayharcanabilecek şahıslardır. Kendi görüşümce; ben, “global terörizm” senaryosunusağlamlaştırmak maksadı ile Bush’un veya Blair’e çok yakın birinin kurbanedilmesine, bir saniyeliğine bile şaşırmam. Ve, muhakkak ki, eğer Bush giderse,yeni başkan seri katil Dick Cheney olacaktır. (bknz..”The Biggest Secret”).Bulunduğumuz noktada, kazıklar çok derine saplanacaktır, çünkü global faşizmegeçiş için son darbe, son itiş başlamıştır.


Dünya artık eskisi gibi olmayacak, bu doğru, fakat her tehlike içerisindebir fırsat vardır. Ve savaşı değil barışı, ‘birkaçın diktatörlüğünü’ değil‘herkes için özgürlüğü’ arayan bizler, bu büyük çoğunluk… şimdi yapmamızgereken şey aynanın karşısına geçip kendimize bakmak ve bu delilerintımarhanelerini yaratmalarını nasıl durduracağımızı kendimize sormak.


Şikayet etmek artık yeterli değil. Kaçmak da artık bir seçenek değil, çünküyakında kaçabilecek hiç bir yer kalmayacak. Zaman, bazı kıçları bazısandalyelerden kaldırma ve oturup onları boklarını yemeyi durdurma zamanıdır.Medyadaki telefon katılımlarını bombardımana tutup başka bir gerçeklikversiyonu sunma şansını elde edebilir ve ne zaman sizi hattan koparırlarsa,tekrar tekrar bağlanabilirsiniz; herkese, gerçekte ne olduğunu görebilmelerinisağlayan yeni bir bakış açısına hangi kaynaklardan ulaşabileceklerinisöyleyebilirsiniz; bu veya diğer konulardaki makaleleri bildiğiniz herkesee-mail, fax, posta aracılığı ile yollayabilirsiniz; özgürlükler tehdit edildiğianda faşist devlete karşı BARIŞCIL protestolar organize edebilirsiniz;insanları belirli toplantılarla biraraya getirebilir ve medyanın sizesunmayacağı bilgiyi tartışma ve özümseme imkanı yaratabilirsiniz; KORKULARINIZIKAYBEDİN VE BU KÜSTAH DİKTATÖRLÜĞÜN YÜZÜNE KARŞI TAHAMMÜLSÜZ OLUN. UNUTMAYIN;BU DİKTATÖRLÜK YALNIZCA ONDAN KORKTUĞUMUZDA VE ONUN TARAFINDANYILDIRILDIĞIMIZDA KURTULUP YAŞAYABİLİR.


Eğer yalnızca, ilk olarak, hayatımızı bu yönde adamaya, mükemmel birkararlılıkla, karar verirsek ve hiç bir yıldırma ve göz korkutma seviyesi vesonuçlarından etkilenmeyip o muazzam kararlılığımızı kırmazsak, yapılabilecekçok ama çok şey vardır.
Tıbbi olarak, Dimethyltryptamine adlı uyuşturucu ilacı alanlarınhalüsinasyon esnasında sürüngen-insan karışımı yaratıklar gördükleri raporedilmiştir.
Ben Düşüncelerimin Efendisiyim...


Konu Bağlantı Araçları
Sürüngen İnsansılar ve Şeytaniler Konusunun Linki Direkt Link
Sürüngen İnsansılar ve Şeytaniler Konusunun HTML Kodu HTML Link
Sürüngen İnsansılar ve Şeytaniler Konusu BBCode Linki BBCode Link
Sürüngen İnsansılar ve Şeytaniler Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Anahtar Kelimeler

Sürüngen İnsansılar ve Şeytaniler indir, Sürüngen İnsansılar ve Şeytaniler Videosu, Sürüngen İnsansılar ve Şeytaniler online izle, Sürüngen İnsansılar ve Şeytaniler Bedava indir, Sürüngen İnsansılar ve Şeytaniler Yükle, Sürüngen İnsansılar ve Şeytaniler Hakkında, Sürüngen İnsansılar ve Şeytaniler nedir, Sürüngen İnsansılar ve Şeytaniler Free indir, Sürüngen İnsansılar ve Şeytaniler oyunu, Sürüngen İnsansılar ve Şeytaniler download


Hızlı Menü: