• Hesap Oluştur
 • Oturum Aç

Reiki'nin Değişik Kullanım Alanları

ulas    0


  • avatar

  ulas  17.01.2013, Saat: 03:17

  Kredi:
  #1
  Mekân Temizliği
  Reiki'yi, bulunduğunuz odaları (enerji bakımından) temizlemekte kullanabilirsiniz. Uygulama yapmadan önce çalışacağınız odayı; yolculukta ya da bir otel odasında, sizden önce kalanların enerjisini temizlemek için; kalabalık davetlerden sonra salonunuzu temizlemek için kullanabilirsiniz. İkinci aşama eğitimi aldıysanız, bu uygulamayı" birinci sembol ile güçlendirebilir ve bulunduğunuz mekânda uyumlu enerjiyi sağlarsınız.

  Objeler
  Reiki'yi, her gün kullanılan eşyalara uygulayabiliri atmaya kıyamadığınız, çalışmayan aletlerinizi tamir için Reiki uygulamayı deneyebilirsiniz. Arızalı makineler, akü sorunlu arabalar, açılmayan kapı kilitleri, sıkışmış kavanoz kapakları üzerinde Reiki uygulaması yapmayı deneyin. Çok hoş sonuçlarla karşılaşacaksınız.

  Yiyecek ve İçecekler
  Yiyeceklerinizin besin değerini ve bereketini arttırmak için Reiki uygulayabilirsiniz. Yemek yaparken Reiki kanalınız açık olursa; yemeklerinizde ayrı bir lezzet olduğunu görürsünüz. Evinizin dışında yemek yediğiniz yerlerde, önünüzdeki yemeğinize birkaç dakika Reiki uygularsanız, olası yağ değişikliği ya da katkı maddeleri gibi sorunlarla fazla sıkıntınız kalmayacaktır. Reiki, yemeğinizi toksinlerden arıtarak size yardımcı olacaktır.

  Koruma Alanı Yaratmak
  Günlük hayatın içinde birinci sembolü kullanarak, dış enerjilerin negatif etkilerine karşı korunabileceğiniz bir alan yaratabilirsiniz. Kendinizi baskı altında hissettiğinizde, kalabalık odalarda, toplantılarda, toplu olaylarda, ulaşım araçları, içinde, birinci sembolü kullanarak yaratacağınız koruma alanı, sizi çok rahatlatacaktır. Başkasına yapacağınız uygulamadan önce, kendi üstünüze çizerek kullanacağınız birinci sembol, sizi koruma alanına alarak konuya odaklanmanızı ve farkındalığınızı güçlendirecektir.
  Ben Düşüncelerimin Efendisiyim...
  Beğeni


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Big Grin Reiki Yağmuru Tekniği ulas 0 1,717 17.01.2013, Saat: 03:16
Son Yorum: ulas
Big Grin Reiki Nedir, Nasıl Yapılır? ulas 0 2,162 17.01.2013, Saat: 03:15
Son Yorum: ulas
Exclamation Kundalina Reiki hazanlisa 0 2,154 17.01.2013, Saat: 03:14
Son Yorum: hazanlisa
  Kendi Kendine Reiki hazanlisa 1 2,112 17.01.2013, Saat: 03:13
Son Yorum: hazanlisa
Konuyu Okuyanlar: 32 Ziyaretçi

Hızlı Menü: