default avatar Hoşgeldin, Ziyaretçi: Aşağıdaki form ve bağlantıları kullanarak sitemize giriş/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Şifremi Unuttum?  Yardım  Üye Ol Tarih: 01.07.2022, 22:25


Realitenizi Seçmek; Olası Gelecekler Yaratmak

Yazar Konuyu Başlatan: ulas - Görüntüleme - Okunma Okunma Sayısı: 1965 - Yorum Toplam Yorumlar: 0
Konu Kalitesi: %
 
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

ulas
Super Moderatör
*****
Super Moderatör Grubu
user avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı:
Yorumları: 391
Kayıt Tarihi: 17.01.2013
Rep Puanı: 8


Kişisel Bilgileri: v
#1
Konu Tarihi: 19.01.2013, Saat: 03:22
Ruhsal yönden büyümek için kendi realitenizi yarattığınızı bilmek önemlidir. Olan her şey için sorumluluğu üstlendiğiniz zaman, büyümenizdeki büyük bir dönüm noktasına gelmişsiniz demektir. İstediğiniz hayatı yaratmanın mümkün olduğunu bildiğiniz zaman (bunun nasıl olduğunu henüz bilmezseniz bile), siz ve Yüksek Benliğiniz, geminizin kaptanı olursunuz. Hayatınızın kaynağı, yaratıcısı sizsiniz. Yükselen, ruhsal yönden büyüyen ve Yüksek Benliğiniz'le bağlantı kuran sizsiniz. Siz, titreşiminizi belirleyen düşünceleriniz, duygularınız, inançlarınız ve niyetlerinizle kendi realitenizi yaratır ve böylece insanları, nesneleri, olayları koşulları hayatınıza çekersiniz. Düşündüğünüz şeyleri elde etme hızınızı, duygularınız ve bu husustaki niyetiniz belirler. Hayattaki her şey, sahip olduğunuz bir düşünce ya da duygudan gelir, çünkü olaylar, nesneler ve ilişkilerden oluşan dış
dünyanızı sizin düşünceler ve duygulardan oluşan içsel dünyanız yaratır. Kendi realitenizi kendiniz yarattığınıza göre, istediğiniz herhangi bir realiteyi seçebilirsiniz.
İnsan kitleleri tarafından benimsenen düşünceler dünyanın işleyiş biçimini belirler. Kendi realitenizi bizzat yarattığınızı daha çok insan anladıkça toplumda da büyük değişimler gerçekleşecektir. Düşünme tarzınızın, çevrenizde deneyimlediğiniz dünyayı etkilediğini anlamak bu olumlu değişimleri yaratacaktır.


İnsanlar istedikleri şeyi yaratabileceklerini ve bunu nasıl yapacaklarını öğrendikleri zaman, kendilerini daha güçlü ve kendi hayatlarının daha hakimi hissedeceklerdir.
İnsanlar için birçok olası gelecek vardır. Bir tanesinde insanlar kendi çevrelerinden sorumlu, barış içinde birlikte yaşar, dünyayı ve birbirlerini onurlandırırlar. Eğer güzelleşen bir dünya, birbirine daha sevecen davranmayı seçen insanlar ve temiz bir çevre hayal ederseniz, bütün bunların oluduğu bir olası evrene taşınmaya başlayacaksınız. Siz eğer dünyanın harikulade olumlu yönleri üzerinde odaklanır ve herkeste güzellik ve sevgi görürseniz, o zaman daha olumlu bir realite ile titreşecek ve öyle bir realite içine
akacaksınız.


Dünyada depremlerin veya jeolojik değişimlerin yer aldığı olası realiteler ve bunların olmadığı olası realiteler vardır. Medyumlar geleceğe baktıklarında, belli realiteler üzerinde odaklanmış olan insanlar için onların odaklanmış oldukları yönde çeşitli olası realiteler görebilirler. Onların kehanetleri, o olası realitelerin frekansı ile eş titreşimli kimseler için doğru, öyle olmayanlar için yanlış olabilir. Eğer depremler ve afetler hakkında sürekli bir endişe içindeyseniz, içinde bu olayların vuku bulduğu olası realiteyi deneyimleyebilirsiniz. Bunlar çok büyük boyutta gerçekleşmeseler bile, siz yeryüzünde dramatik değişimler geçirmekte olan yerlere çekilirsiniz. Siz düşünebildiğiniz en iyi koşulları imgelemek suretiyle, yaşamak istediğiniz realite ile eştitreşmeye başlayabilirsiniz. Hayalinizde işlerin kötü gittiğini değil, iyiye gittiğini canlandırın.


Eğer insanların başarısızlığa uğradıklarını ve sizi düş kırıklığına uğrattıklarını tasavvur ederseniz, siz bunların meydana gelebileceği olası realite için titreşim yayıyorsunuz demektir. Bu sizin onları istediğiniz davranışa yöneltebileceğiniz anlamına gelmez. Onların daha yüksek amaçları, ve eğer potansiyellerini ifade etmiş olsalardı nasıl davranmış olacakları hakkındaki sizin tasarımlarınız ile realite birbirinden farklı olabilir. Bununla birlikte, siz sevdiklerinizin geliştiklerini hayal etmek suretiyle bu hayalinizin gerçekleştiği bir evrende yaşayabilirsiniz. Onayladığınız ve sizin gerçeğiniz olmasını istediğiniz bilgi ve durumları seçin. Gerçek olarak seçtiğiniz şey sizin realitenizi yaratacaktır. Beğenmediğiniz ya da aynı fikirde olmadığınız bir şey okursanız, onu kabul etmeyin; o sizin için gerçek değildir. O başkaları için gerçek ya da doğru olabilir, fakat siz onu kendi realitenize dahil etmek zorunda değilsiniz. Başkalarının realite ile ilgili görüşlerini kabul etmek yerine, "Realitemi ben seçerim" deyin.


Siz bolluğa inanmak ve bunu realiteniz olarak seçmek suretiyle kendi kişisel ekonominizi yaratabilirsiniz. Sizinkisi neşe, kahkaha ve iç huzur dolu bir gelecek olabilir. Siz kendi olumlu geleceğinizi
yaratabilir ve istediğiniz herhangi realiteyi seçebilirsiniz.
Ben Düşüncelerimin Efendisiyim...


Konu Bağlantı Araçları
Realitenizi Seçmek; Olası Gelecekler Yaratmak Konusunun Linki Direkt Link
Realitenizi Seçmek; Olası Gelecekler Yaratmak Konusunun HTML Kodu HTML Link
Realitenizi Seçmek; Olası Gelecekler Yaratmak Konusu BBCode Linki BBCode Link
Realitenizi Seçmek; Olası Gelecekler Yaratmak Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Anahtar Kelimeler

Realitenizi Seçmek; Olası Gelecekler Yaratmak indir, Realitenizi Seçmek; Olası Gelecekler Yaratmak Videosu, Realitenizi Seçmek; Olası Gelecekler Yaratmak online izle, Realitenizi Seçmek; Olası Gelecekler Yaratmak Bedava indir, Realitenizi Seçmek; Olası Gelecekler Yaratmak Yükle, Realitenizi Seçmek; Olası Gelecekler Yaratmak Hakkında, Realitenizi Seçmek; Olası Gelecekler Yaratmak nedir, Realitenizi Seçmek; Olası Gelecekler Yaratmak Free indir, Realitenizi Seçmek; Olası Gelecekler Yaratmak oyunu, Realitenizi Seçmek; Olası Gelecekler Yaratmak download


Hızlı Menü: