default avatar Hoşgeldin, Ziyaretçi: Aşağıdaki form ve bağlantıları kullanarak sitemize giriş/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Şifremi Unuttum?  Yardım  Üye Ol Tarih: 30.07.2021, 19:57


Kuantum İyileşme

Yazar Konuyu Başlatan: hazanlisa - Görüntüleme - Okunma Okunma Sayısı: 1784 - Yorum Toplam Yorumlar: 0
Konu Kalitesi: %
 
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

hazanlisa
Super Moderatör
*****
Super Moderatör Grubu
user avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı:
Yorumları: 204
Kayıt Tarihi: 17.01.2013
Rep Puanı: 17


Kişisel Bilgileri: v
#1
Konu Tarihi: 19.01.2013, Saat: 02:00
Kuantum iyileşme, bireyin karşılaştığı herhangi bir fiziksel veya ruhsal probleme yönelik, bireyin bu rahatsızlığı ortaya çıkarıcı zihinsel harita kaynaklarını ele alır ve bu nedenlere yönelik bütünsel bir kuantum terapisini arz eder.


Kuantum düşüncenin temelinde yatan prensip; “insan yaşamında hiç bir şeyin nedensiz gerçekleşmediği ve insanın kaderinin tayin edildiği kaynağın, insanın düşünce gücünü aktive eden zihin haritası olduğudur”.


“Söz konusu, düşünce gücü ve bunu kullanan araç zihin, insanın lehine de aleyhine de işleyebilmektedir… önemli olan bu farkındalığı elde ederek, zihin haritamızı lehimize kodlayabilmektir”


Kuantum iyileşme sürecini teknik olarak ele aldığımızda, bunun tıbbi bir tedaviden ziyade, bireyin kendi sorununa yönelik, kendisinin uygulayabileceği bütüncül, tamamlayıcı bir zihinsel yaklaşım olduğu belirtilmelidir.


Kuantum düşünce sürecinde, bireyin rahatsızlığı ile ilgili farkındalığın sağlanması, rahatsızlığı iyi yönde dönüştürme yolunun yarısına eşittir. Ziraa, birey rahatsızlığının zihinsel kaynaklarının farkındalığına ulaşması ile birlikte, bu rahatsızlığı aktive eden zihinsel kaynakları da ortadan kaldırma yönünde harekete geçebilmektedir. Ayrıca, bilinçatı seviyesinde oluşmuş rahatsızlık temellerinin ortadan teker teker kaldırılması ile, bedensel veya ruhsal rahatsızlığın kalıcı ortadan kalkması sağlanmış olmaktadır. Bilinçaltı seviyesinde, rahatsızlığa sebep olan kaynakların varlığının devamı, rahatsızlıktaki iyileşmnin “geçiçi” kalmasına neden olmaktadır.


Kuantum iyileşme sürecinin temel prensibi; bireyin kendi duyguları ve bilinçaltı söylemlerinin farkındalığına ulaşmasıdır. Bir sonraki aşama ise bu duygu ve düşünceleri kontrol etmeyi öğrenmektir.


Rahatsızlığın kaynaklarına yönelik edinilen farkındalık ile bireyler genelde kendi uygulamaları ile rahatsızlığın olumlu yönde dönüşümünü sağlayabilmektedirler. Bazı diğer vakalarda ise bilinçaltı teknikleri ile, bireyin rahatsızlığına zemin hazırlayan bilinçaltı söylem şablonlarına alternatif söylemlerin bilinçaltına ulaştırılması ile olumlu dönüşüm sağlanmaktadır.


“Neden Ben” sorusunu kendisine yönelten bireye, kuantum düşünce bulgularının verdiği kaçınılmaz cevap ise: “çünkü sen bu rahatsızlığı farkında olmasan da istedin ve hala gereçekte istemektesin” olmaktadır.


Kuantum Düşüncenin yukarıdaki cevabı oldukça radikal gibi gözükse de, bilinçaltı hipnoz-terapi ve bilinçaltı çağrışım çalışmalarında karşılaşılan cevabın yukarıdaki cevap ile örtüşmesi tesadüf olmadığı belirtilmelidir.
Her geçen gün her yönden daha da iyiye gidiyorum...


Konu Bağlantı Araçları
Kuantum İyileşme Konusunun Linki Direkt Link
Kuantum İyileşme Konusunun HTML Kodu HTML Link
Kuantum İyileşme Konusu BBCode Linki BBCode Link
Kuantum İyileşme Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kuantum Düşünce: Ne Düşünürsek Onu Yaşarız, Ne Düşünürsek O Oluruz! ulas 0 3,308 19.01.2013, Saat: 02:27
Son Yorum: ulas
Big Grin Kuantum Olumlama Nedir? Nasıl Yapılır? ulas 0 4,636 19.01.2013, Saat: 02:26
Son Yorum: ulas
  Kuantum Nedir? kaizen 0 3,288 19.01.2013, Saat: 02:22
Son Yorum: kaizen
Information Kuantum'a Katkısı Olan Bilim Adamları Ve Kuantum'un Gelişme Süreci kaizen 0 10,158 19.01.2013, Saat: 02:20
Son Yorum: kaizen
Exclamation Kuantum Sıçrama Nasıl Yapılır? hazanlisa 0 11,956 19.01.2013, Saat: 02:11
Son Yorum: hazanlisa

Konu ile Alakalı Anahtar Kelimeler

Kuantum İyileşme indir, Kuantum İyileşme Videosu, Kuantum İyileşme online izle, Kuantum İyileşme Bedava indir, Kuantum İyileşme Yükle, Kuantum İyileşme Hakkında, Kuantum İyileşme nedir, Kuantum İyileşme Free indir, Kuantum İyileşme oyunu, Kuantum İyileşme download


Hızlı Menü: