default avatar Hoşgeldin, Ziyaretçi: Aşağıdaki form ve bağlantıları kullanarak sitemize giriş/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Şifremi Unuttum?  Yardım  Üye Ol Tarih: 17.01.2022, 14:11


Beyin Kontrolü Nedir, Ne Elde Edilmek İsteniyor?

Yazar Konuyu Başlatan: ulas - Görüntüleme - Okunma Okunma Sayısı: 3012 - Yorum Toplam Yorumlar: 0
Konu Kalitesi: %
 
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

ulas
Super Moderatör
*****
Super Moderatör Grubu
user avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı:
Yorumları: 391
Kayıt Tarihi: 17.01.2013
Rep Puanı: 8


Kişisel Bilgileri: v
#1
Konu Tarihi: 19.01.2013, Saat: 02:45
(Son Düzenleme: 19.01.2013, Saat: 02:45, Düzenleyen: ulas.)
Dünya istihbarat örgütlerinin karşı tarafı yönlendirmek için psikolojikoperasyon yapabilmeleri en önemli hedefleridir. İstihbarat örgütleri özellikleCIA ve MOSSAD bu konuya büyük önem vermektedirler.

Bir Çin atasözü vardır, “Yüz savaş kazanmak hüner değil, hüner savaşmadangüvenliği sağlamaktır.”
İstihbarat örgütleri bu konuya bilimsel olarak eğilmektedirler. Sürekliçalışmalarla yeni yollar araştırmaktadırlar.
Bugün MOSSAD’ın CIA’dan daha başarılı operasyonlar yapmasının iki nedenivardır. Birincisi, Tevrat’ta Musa Peygamber’e Kenan ilinde casusluk yapmasınınemredilmesi. İkincisi de, ideallerinin yüksek fakat güçlerinin az olması vedünya bilim çevresinde önemli etkinliklerinin olmasıdır.


[b]Tarihte buna örnekler var mı?[/b]
Bilinen ilk ve en önemli psikolojik operasyon örneği Hasan Sabbah’tır.Haşhaşi tarikatı da denilen bu örgütlenmede kişiler Haşhaşın etkin maddesiEroinle keyif duygusuna ve cennet inancına şartlandırılıyor. Hasan Sabbah’aitaat ederlerse hep böyle yaşayacaklarına inandırılıyorlardı. Böylece intiharsaldırılarını zevkle yapıyorlardı.
1937′de Stalin’in Halk mahkemelerinde dâvâlıların îtiraflarında bazıkimyasallar kullandığı bilinmektedir. Hatta Macaristan Kardinalinin debulunduğu bir dâvâda dâvâlılar devlete karşı bir tutum aldıklarını birdenitiraf etmişlerdi.


[b]Peki durum ahlâki midir?[/b]
Kesinlikle değildir. Mamafih, Dünya Af Örgütü 1992 yılında bir rapor neşretti.Bu durum “İnsanın zihni yetilerini bozmayı, yok etmeyi, değiştirmeyi hedefleyensorgulama prosedürü ahlâki suçtur denildi. Fiziksel işkence sınıflandırmasıkadar insanlık dışıdır.” düşüncesi benimsendi.


[b]Hangi yöntemler uygulanıyor?[/b]
Klasik yöntem; psikolojik faaliyet, propaganda ve beyin yıkama yöntemidir. Ensık kullanılan yöntem; kimyasal maddeler kullanılarak kişinin düşüncesinietkilemektir.
Son yıllarda üzerinde çalışan ve durulan yöntem ise elektronik implantlaryerleştirilerek kişinin beynini uzaktan kumanda ile yönetme çabalarıdır.Elektronik yöntemlere geçmeden önce kısaca kimyasal yöntemlerden söz edermisiniz?


Zihin kontrolü deneylerinde ilk kullanılan madde LSD idi. LSD psikokimyasal birmaddedir. Alan kişide olağanüstü psikolojik değişimler olur. Halüsinasyonlargörür, canlı, neşeli, güçlü duygu, düşünme ve davranışlar içerisine girer. Bumadde beynin ön bölgesinde DOPAMİN isimli zevk maddesini aşırı salgılamaktadır.Bu maddeyi alan bir kişi inandığı konuda olağanüstü eylemlergerçekleştirebilmektedir.
İkinci Dünya Savaşında hem Hitler hem Amerikan ordusu “Amphetamin” isimliuyarıcı kimyasalı kullanarak askerlerin savaş gücünü arttırmayıhedeflemişlerdir. Hatta Hitlerin milyonlarca psikoaktif madde kullanarakordusunun hareket kabiliyetini çok hızlı hâle getirdiği bilinmektedir.


İçkisine LSD veya uyuşturucu katan kişilerin kolay intihar ettikleri ve kolayinsan öldürdükleri bilinen gerçeklerdir.
Bu konu da ABD’de gönüllüler, siyahlar ve eşcinseller üzerinde ilginç deneyleryapılmıştır. Deney yapılan kişilerde akıl hastalıkları, yaşayanlarda erkenbunama, erken yaşlanma gözlemlenmiştir. Bu konuda Dr. Armen Victorian’ınkitabında ilginç kaynak ve bilgiler
mevcuttur. Kitabın ismi “İnsan Davranışının Manipülasyonu, Beyin Kontrolüdür.”Bu kitap Timaş yayınları arasında tercüme edilerek yayınlanmıştır.


[b]Psikiyatride tedavi amacıyla kullanılıyor mu?[/b]
Psikiyatrik uygulamada tanı ve tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır.Narkoanaliz olarak tanımlanan bu yöntemde kişiye damardan kısa süre etkilibarbibüratlar verilir. Kişi uyku uyanıklık arası bir boyuttadır. Bilinçaltınınüstündeki baskılar aralanır. Kişiyle güven ilişkisi içinde psikoterapödikilişki kurulabilirse bilinçaltı duygular, eğilimler, hatıralar, şartlanmalarortaya çıkarılır.
İlaçlı hipnoz da denilebilen bu yöntem kişinin bilinçaltı çatışmalarını analizedip onun tedavisini gerçekleştirmek için kullanılır.


[b]Hipnozla beyin yıkamak mümkün müdür?[/b]
Hipnoz bilimsel bir yöntemdir. Kişi hipnotik uykuya geçtiğinde vücut ve beyinuyur, fakat terapistle, kişi arasında seçici bir algılama alışverişi kanalıaçılır. Böylece kişi yönlendirilir, düşünceleri, duyguları değiştirilebilir.Psikiyatride hastalıklı düşünceleri yok etmek, sağlıklı düşünceler kazandırmak,ego gücünü arttırmak için bu yöntemi kullanıyoruz.
Her bilimsel yöntem gibi hipnozda gösteri malzemesi veya siyâsî amaçlakullanılabilir.
Hipnozda ilk şart iki tarafın birbirine güvenmesidir. Daha sonra konsantrasyongücü artırılır, uygun telkinde bulunulan kişi geçmişine götürülebilir, beyniyıkanabilir, yanlış şeylere inandırılabilir. Ancak kişiye hipnozda istemediğişeyi yaptıramazsınız. Bazı kişiler telkine çok yatkındır, kolaylıkla girerler.Fakat obsesif ve paranoid denilen güvensiz özelliği fazla olan kişilerihipnotik transa geçirmek çok güçtür.


[b]Elektromanyetik etkileme mümkün müdür?[/b]
Evren “Radiant Enerji” denilen yayılan bir enerjiden oluşur, gözümüzlegördüğümüz spektrum bir dalga boyudur. Morötesi ve kızılötesi dalga boylarıgözümüzle görülmez. Ancak röntgen filmlerinden, termal kameralara, yeraltı suhavza haritalarına kadar bir çok alanda kullanılır.
Her elektrik kaynağı bir radyasyon neşreder. Bazı radyasyonlar iyonlama yaparakhücre ölümlerine yol açar. Hidrojen atomu frekansına uygun mikrodalga ile MRgibi beyin tomografileri çekilir. Mikrodalga fırınlarda ışınların camı geçerektabak içindeki suyu
buharlaştırdığını biliyoruz.


[b]Mikrodalga ile beyin kontrolü nasıl olur?[/b]
Mikrodalga ile uzaktan gürültü hissi oluşturmak mümkündür. Elektromanyetikritmik vuruşlar kişinin başını elektrikli matkapla oyulduğu hissiuyandırabilir. Çok düşük frekans da (VLF), iyonlamanın olmadığı birradyoaktivite ile baş ağrısı, çınlama, sinirlilik, depresyon, hâfıza kaybıhatta panik duygusu oluşturulabilir.Radyasyonun diş dökülmesi, kan kanseri,sakat doğumlara neden olduğu yaptığı bilinmektedir.
İyonlanmanın olduğu radyasyonlar X ışınları Radyum gibi kanser tedavisindekanserli hücreleri öldürmek için kullanılır. Bu ışınları uzaktan yönetmekmümkün olmamakta, fakat mikrodalga kaynağını 1-2 km. Uzaktan bir hedefeyöneltmek mümkün olabilmektedir. Kötü niyetli kişilerin elinde korkunç birsilah haline dönebilen bir teknoloji insanlık dışı amaçlarla kullanılırsainsanlığın sonu başlar.


[b]Elektronik parça yerleştirmek mümkün mü?[/b]
İnsan davranışını kontrol etmek isteyenler hayvan deneylerinde bunugerçekleştirmişlerdir.
FM radyo kanalı ile sinyaller alabilen ve nakledebilen minyatür elektrotlarhayvan kafasına yerleştiriliyor. Maymunda cinsel saldırganlık, boğada ânidendurma komutu verme deneyleri başarılı oldu. Yunus balıkları yönetilebildi.


ABD’de beynin elektronik uyarılması zihinsel özürlülerde ve eşcinsellerdearaştırılmıştır. James Olds isimli araştırmacı beynin hipotalamuş bölgesineelektronik implant yerleştirerek eşcinselleri kontrol etmeyi başardı.Hastalarda korku, heyecan, halüsinasyon oluşturarak davranışlarını ödüllendirdiveya cezalandırdı.
Zihin özürlülere de benzer deneyler yapıldı. Bu çalışmalar çok tartışıldı.Bilimin iyiliği değil hastanın iyiliği ön planda tutulması etik kuralına göreçalışmalar durduruldu.
FM radyo kanalında sinyaller alabilen ve nakledebilen bu uzaktan beyinelektronik uyarılması ateşli tartışmalara konu oldu. Hatta Fransa’da her doğançocuğa kimliğini belirtir elektronik parça yerleştirerek ömür boyu nerede olupolmadığını izleyebiliriz tezi bile ortaya atıldı.
İnsanın robot gibi tuşlarla kontrol edilmesi çok tehlikeli bir gelişmeydi.


Elektronik implantı (Stimoreceiver) bulan Dr. Delgado beynin amigdal vehipokampus gibi alanlarını canlandırarak neşe, tuhaf duygu, renkli görüntügözlemlediğini kayıt ederek kitabında açıkladı.
Radyohipnotik beyinlerarası kontrol projesi elektronik hipnoz yapmayıamaçlamaktadır. Bu projede kişiye istemediği şeyler yaptırmak mümkün halegelecektir. Tuşlarla kontrol edilen insana ne yaptırılmaz ki!


[b]Elektromanyetik enerjinin biyolojik bilimlerde kullanılması yeni bir gelişmemidir?[/b]
Bugün psikiyatride beynin ürettiği sinyalleri kaydederek beyin fonksiyonelgörüntülemesi yapılabilmektedir. Klasik EEG’nin bilgisayar devriminden sonraanalog sinyallerin sayısallaştırılması ile beyin haritası çıkarılıyor. Beyninhastalıklı çalışan alanlarını görüntüleyebiliyoruz. Tanı ve tedaviyigüçlendirmek için işe yarayan bir yöntemdir. Hatta ilaç tedavisininbiyoyararlılığını hasta izlerken görselleştirmiş oluyoruz. Elektromanyetikenerjinin tedâvide kullanımı yeni gelişmelerdendir. TMS denilen bir yöntem ileilgili araştırmalar hâlen sürmektedir. Beynin ön bölgesine elektromanyetikuyarı vererek Depresyonu tedâvi etme projesi Elektroşok tedavisine alternatifolarak işe yarayacak gibi görünmektedir.


[b]Bir de duyu ötesi algı var. Bu konuda neler söyleyebiliriz?[/b]
Birleşik Devletler parapiskolojik araştırmalara büyük bütçeler ayırmaktadır.Beş duyuyu kullanmada insanın geçmiş, gelecek ve şimdiki zaman hakkında bilgiedinmesi çok ilgi çeken bir konudur.
Telepati, Durugörü (Clair-voyance), Altıncı his de denilen bu algılama biçimihakkında şu anda bilimsel çalışmalarda sağlam deliller yoktur.
Sesin, elektromanyetik frekansın, lazerin varlığı başka dalga boylarınınvarlığına kanıt olabilmektedirler. Zihni kontrol etmenin, ikizlerin, anne-çocukarasındaki uzaktan duygusal etkilenmelerin nasıl olduğu henüz çözülemedi. Rüyalaboratuarlarında telepati yolu ile kavram ve imaj uyandırıldığınıngözlemlenmesi elektronik psikiyatri açısından devrim niteliğindekiçalışmalardır.
Durugörü veya beden dışı sezgi denilen bir yöntemde de bazı denekler odadagizlenmiş nesnelerin yerini tespit etmeyi başarabiliyorlar. “Remote Viewing,remote sensing” denilen uzaktan görme ve hissetme özelliği olan insanların bununasıl başardıkları bilimsel ilgi alanına girmektedir. Uzaktan görüşünelektromanyetik işleyişi çözülebilirse insanlığın kaderi etkilenecektir.
Sonuç olarak şunu söyleyebiliriz insanın zihninin uzaktan kontrol edilmesidünya için sosyal ve politik etkileri çok fazla oluşacağı gelişmelerigetirecektir.


[b]“ZİHİNSEL KONTROL OPERASYONLARI: YENİ HEDEF BEYİN Mİ?..”[/b]
Son elli yıldır, zihin kontrol çalışmaları, psikolojik savaş yöntemleridünyanın iki süper devletinin gündemine oturmuş durumda…
Zihinsel dalgaların, elektromanyetik dalgaların insan beynini etkilediği birgerçek…
Bakın Prof. Dr. Haluk Nurbaki bu konuda ne demiş:
“Düşünelim ki, hali vakti yerinde, zengin, her istediğini alabilen mutlu birinsan var. Ama bu insanı akşamleyin evine geldiği zaman bir huzursuzlukkaplıyor. Bunun sebebi, bu kişinin sahip olduğu imkanlara komşularının sahipolmaması üzerine komşularından gelen zihinsel dalgalardır. Daha önemli bir şeysöyleyeyim, sevgisini kaybetmiş toplumlar içerisinde yaşayan insan, orada bulunduğumüddetçe zihni frekansları, sevgi yayınlarını kendiliğinden iptal eder.Toplumdan gelen kavga, huzursuzluk yayınları o kişinin de beynini işgal eder,onu da rahatsız eder. Dolayısıyla gerek bir alet vasıtasıyla, gerekşeytan-manevi etki- vasıtasıyla ve gerekse insan vasıtasıyla dalgahareketlerinden etkilenmek mümkündür.


Her harf ayrı bir frekans yayar. Harfler düşünce haline geldikten sonra, yayınbaşlar. Yani ben mesela,”akrep” dedikten, beş harfi bir araya getirdikten sonrayayın haline geçer. Ondan önce yayın yoktur.
Mesela “A” harfi bir hiçtir. Herhangi bir şeyi sesli olarak düşünmeden yanisessiz olarak düşündüğünüzde de bir yayın söz konusudur. Bu kanalla düşüncenintespiti mümkün ama imkansız denecek kadar çok zor bir hadise…”
“Elektronik haberleşme alanında gerçekleşen akıl almaz ilerleme, bireyinözel hayatı için büyük bir tehlike yaratmaktadır” diyor, ABD Federal MahkemeBaşyargıcı Earl Warren…
CIA da, senelerdir, “Uyuyan Güzel” kod adlı bir araştırma operasyonuyürütülüyor.
Amaç: “İnsan beyninin uzaktan kumandası, yönetilmesi ve yönlendirilmesi!..”
CIA bu yöndeki çalışmaların sürdürüldüğünü ve son derece olumlu sonuçlaralındığını resmen açıklıyor.
Servis hedefini anlatmak için örnekler veriyor: “Toplu bir ayaklanma halinde,karşı gösteri halindeki insanları kontrol altına almak, sakinleştirmek, teslimolmalarını sağlamak… Bir teröristin uzaktan kumandayla etkisiz halegetirilmesini sağlamak…”


[b]Peki nasıl olacak bu iş?[/b]
Elektromanyetik ışınlarla beyinin bazı hücrelerini yok ederek veya bir süre içinuyuşturup etkisiz hale getirerek…
Hedef beyin! İnsan beynini uzaktan kontrol altına alma çalışmaları Kaliforniya’daki laboratuarlarda, Moskova üniversitelerinin deney odalarında sürdürülüyor.
Fareler, kediler, köpekler üzerinde başarılı olan yeni silahlar, insanoğlunuyönlendirmeye hazırlanıyor.
Elektromanyetik ışınlar; metal, beton, su gibi engelleri rahatça aşabiliyor,yüzlerce metre uzağa iletilebiliyor. İnsan beyni hedef alındığı zaman, beyininen en iyi koruma altındaki bölümlerine dahi ulaşabiliyor, etki yapabiliyorlar!İşte yarınların istihbarat silahı bu.
Pentagon’un iddialarına göre, Ruslar bu alanda daha ileri gitmeyi,Amerikalıları geride bırakmayı başarmışlar. 1985′ten beri, bir kilometremesafeden etkili olan, portatif ışın tabancasını istihbaratçılara ve askerlereteslim etmişler.


[b]DİJİTAL TERÖRİZME DOĞRU[/b]
Beynin uzaktan kontrolü ve yönlendirilmesi olarak tanımlanan digital terörizm,insanlığa yönelik yeni bir tehdit mi oluşturuyor?
Kapsamlı ve ciddi bir şekilde, ilk olarak John St. Clair Akwei adındaki birAmerikan vatandaşının, 1996′da Amerikan Ulusal Güvenlik ajansı (NSA) aleyhineaçtığı bir davayla gündeme gelen, uzaktan düşünceleri okuma ve yönlendirmeteknolojisinin, gizliden gizliye kullanıldığını kanıtlayacak pek çok delilartık mevcut….
Akwei, NSA’nın kendisini sürekli takip edip davranışlarını kontrol ettiğiniiddia etmişti, mahkemeye yüzlerce sayfalık delil sunmuştu.
Kısmen kanıtlanan iddialara göre NSA, bunu “sinyal istihbaratı” adı verilen birsistemle yapıyor. Bu sistem, dünyada elektrik taşıyan her şeyin çevresindemanyetik alan olduğu ve alanların elektromanyetik dalgalar yaydığı teorisinedayanıyor. NSA’nın geliştirdiği sistemle, uydular aracılığıyla, dünyanınneresinde olursa olsun, bir canlıyı kontrol altına almak ve izlemek mümkün…


NSA’nın sinyal istihbaratının ilk aşaması, kontrol altına alınacak kişininelektromanyetik dalga boyunun tespit edilmesi. Herkese göre değişen ve 3-50Hertz arasındaki elektromanyetik dalga boyutunun tespitinden sonra, bu dalgaboyu bilgisayara giriliyor ve artık 24 saat o kişi uydular ve çeşitli araçlararacılığıyla şüpheli kişideki elektriksel hareketleri analiz eden NSA, kişininbeyin haritasını çıkararak düşüncelerini de okuyabiliyor. Konuşma merkezindekielektrik akımının analizi sayesinde, hedef kişinin sözleri dahi tespitedilebiliyor, görme merkezi analiziyle kişinin gördüklerine ulaşılabiliyor.


Sinyal istihbaratı sistemi tersten de kullanılıyor. Bu teknolojinin ürpertenboyutu da, aslında burada yatıyor. Yani bir kişinin elektromanyetik dalgalarınakilitlenip uydu aracılığıyla yapılan takip, onu yönlendirmede dekullanılabiliyor. Hedefin beynindeki çeşitli merkezlere gönderilenelektromanyetik sinyallerle kişinin görme, işitme, koklama, hareket etme gibiher türlü duyu ve davranışı değiştirebiliyor. Gönderilen sinyaller sayesindehedef kişi, başkalarının duymadığı sesleri duyabiliyor ya da görüntülerigörebiliyor.


Burada, yukarıda değindiğimiz bir noktanın altını tekrar çizmekte yarar var:Beyindeki elektromanyetik dalga frekansı her insanda farklı olduğu için,belirli bir kişiye gönderilen görüntü, ses ve benzeri sinyalleri diğerinsanların hissetmesi mümkün olmuyor. Bu nedenle elektromanyetik tacize maruzkalan kişilerin itirafları, yeterli delil olmadığı için tamamıylakanıtlanamıyor.


[b]PANDORA PROJESİ BAŞLANGIÇ OLDU[/b]
Uzaktan beyin okuma ve yönlendirme teknolojisinin doğuşu Batı’da olsa da, buteknolojinin temellerini atan Sovyet Rusya oldu. 1960-65 arası Moskova’dakibüyükelçilik binasında görevli Amerikalı personelin (Amerikan elçisinin daha sonraölmesini de içeren) çeşitli fiziksel ve zihinsel hastalığa neden olanelektromanyetik sinyallerle kuşatıldığının farkına varılmasıyla, buteknolojiden haberdar oldu.


Geçmişte ABD Savunma Bakanlığı’nda Bilim Danışmanı olarak görev yapan dr.Stephan Possony, ABD nin bu alandaki ilk kapsamlı projesi olan PANDORAprojesinin nasıl başlatıldığını sonradan şu sözlerle açıklayacaktı.
“Moskova’daki elçinin ve diğer çalışanlardan bir çiftin, lösemi nedeniyleölmesinden sonra orada ne olduğunu çok dikkatli araştırmamız için ani bir emirgeldi. Dev bir proje yürürlüğe girdi.Bu tümüyle Pandora projesi olarak bilinenhale geldi ve bu CIA’yi, İleri Araştırma Proje Ajansı (ARPA) nı, devletdepartmanını , donanmayı ve orduyu da içeren TUMS, MUTS ve BAZAR Projeleri gibiçok sayıda paralel projeyi kapsıyordu.
Sonradan Moskova Sinyalleri olarak adlandırılan elektromanyetik sinyallerin,Amerikan elçiliğini hergün hedeflediğini söyleyen Dr.Possony, ARPA nın 20Aralık 1966 tarihli”çok gizli” notuyla bu projenin önemini gösteriyor. Dr.Possony,”Tehdidin ne olduğunu belirlemek için Beyaz Saray, ABD haberalma heyetivasıtasıyla, Devlet departmanı, CIA ve savunma bakanlığı içinde bir araştırmaçalışmasının yürütülmesi için direktif verdi.


Ulusal programın koordinasyonu “TUMS” kod adıyla Devlet departmanı tarafındanyapıldı. ARPA, insan üzerinde düşük seviyeli elektromanyetik radyasyon etkileribulunan ve potansiyel tehditlerden birisiyle ilgilenen tüm programın seçilmişbir kısmında temsil edilmekte ve bunu üzerinde araştırma yürütmektedir. Bu not“pandora” diye adlandırılan bu programdan elde edilen ilk sonuçlarıözetlemektedir.” diyor.
ABD bu yeni teknolojiyi tanımaya ve geliştirmeye çalışırken, 1974 yılında, V.P.Kaznacheyev adındaki bir bilim adamı, ölümün uzak bir mesafeden ultraviyoleışınlarının nakledilmesiyle gerçekleştirilebileceğini kanıtladı. Aynı yılda birÇek mühendis, Robert Pavlita ise böcekleri uzak bir mesafeden “psikotronik”cihazlar kullanarak öldürebildiğini gösterdi. CIA’nın Pavlita’nınçalışmalarıyla ilgili raporlarına göre, bu bilim adamı insanda güçlü psikolojikrahatsızlıklara ve ölüme neden olacak kapasiteye sahip olan, biri 320 km., diğeri daha uzunmesafeden etkili olan iki “psikotronik ” silah geliştirdi.


[b]NÖRO-ELEKTRO MANYETİK SİLAHLARIN ETKİLERİ[/b]
Nöro-elektromanyetik silahların insan üzerinde kullanılmasıyla ortaya çıkanetkiler, silahların geliştirlmesinde habersizce denek olarak kullanılanları npsikolojik yardıma ihtiyaç duymalarıyla ortaya çıktı.
[u][b]Bu etkilerin bazıları şöyle:[/b][/u]
[u]*Hafıza kaybı ve davranış bozuklukları[/u]
[u]*Duyulan sesin yönü, şiddeti ve içeriğinin değişmesi.[/u]
[u]*Göz kapaklarını denetleyerek konuşmanın bozulması.[/u]
[u]*Şiddetli kalp çarpıntısı.[/u]
[u]*Zahmetli işler sırasında omuzları ve kolları zorlanarak kazalara neden olma.[/u]
[u]*Bir şey yaparken dirseklerin dürtüklenmesi ve işe engel olma.[/u]
[u]*Bacaklarda ağrı ve gereksiz hareketlenme, sağ ve sola sallanma ve aşırısertleşme.[/u]
[u]*Ayağın zor ulaşılan yerlerinde kaşınma ve kızarmalar.[/u]
[u]*Sırttaki büyük kaslarda kasılmalar.[/u]
[u]*El hareketlerinin kontrol edilmesi[/u]
[u]*Düşüncelerin okunması ve ya dışarıdan düşünce iletilmesi.[/u]
[u]*Rüyaların denetlenmesi.[/u]
[u]*Hareket eden hayali görüntüler görülmesi.[/u]
[u]*Göz kapaklarının sürekli açık tutturulması.[/u]
[u]*Sürekli kulak çınlaması.[/u]
[u]*Çene ve dişlerin neden yokken titremesi.[/u]
Ben Düşüncelerimin Efendisiyim...


Konu Bağlantı Araçları
Beyin Kontrolü Nedir, Ne Elde Edilmek İsteniyor? Konusunun Linki Direkt Link
Beyin Kontrolü Nedir, Ne Elde Edilmek İsteniyor? Konusunun HTML Kodu HTML Link
Beyin Kontrolü Nedir, Ne Elde Edilmek İsteniyor? Konusu BBCode Linki BBCode Link
Beyin Kontrolü Nedir, Ne Elde Edilmek İsteniyor? Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bilinçaltı Nedir? ulas 0 6,386 19.01.2013, Saat: 03:13
Son Yorum: ulas
Big Grin Çekirdek İnanç Nedir, Çekirdek İnanç Temizliği ulas 0 8,304 19.01.2013, Saat: 03:04
Son Yorum: ulas
Big Grin Telkin Nedir? ulas 0 5,151 19.01.2013, Saat: 03:03
Son Yorum: ulas
Big Grin Bolluk Bilinci Nedir? ulas 0 4,919 19.01.2013, Saat: 03:00
Son Yorum: ulas
  Beyin kötü haberleri filtreliyor ulas 0 1,623 19.01.2013, Saat: 02:48
Son Yorum: ulas

Konu ile Alakalı Anahtar Kelimeler

Beyin Kontrolü Nedir, Ne Elde Edilmek İsteniyor? indir, Beyin Kontrolü Nedir, Ne Elde Edilmek İsteniyor? Videosu, Beyin Kontrolü Nedir, Ne Elde Edilmek İsteniyor? online izle, Beyin Kontrolü Nedir, Ne Elde Edilmek İsteniyor? Bedava indir, Beyin Kontrolü Nedir, Ne Elde Edilmek İsteniyor? Yükle, Beyin Kontrolü Nedir, Ne Elde Edilmek İsteniyor? Hakkında, Beyin Kontrolü Nedir, Ne Elde Edilmek İsteniyor? nedir, Beyin Kontrolü Nedir, Ne Elde Edilmek İsteniyor? Free indir, Beyin Kontrolü Nedir, Ne Elde Edilmek İsteniyor? oyunu, Beyin Kontrolü Nedir, Ne Elde Edilmek İsteniyor? download


Hızlı Menü: