default avatar Hoşgeldin, Ziyaretçi: Aşağıdaki form ve bağlantıları kullanarak sitemize giriş/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Şifremi Unuttum?  Yardım  Üye Ol Tarih: 30.07.2021, 18:58


Anne Karnında Bilinçaltı

Yazar Konuyu Başlatan: hazanlisa - Görüntüleme - Okunma Okunma Sayısı: 2833 - Yorum Toplam Yorumlar: 1
Konu Kalitesi: %
 
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

hazanlisa
Super Moderatör
*****
Super Moderatör Grubu
user avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı:
Yorumları: 204
Kayıt Tarihi: 17.01.2013
Rep Puanı: 17


Kişisel Bilgileri: v
#1
Konu Tarihi: 19.01.2013, Saat: 02:40
(Son Düzenleme: 19.01.2013, Saat: 02:41, Düzenleyen: hazanlisa.)
Rafaele Joudry tarafından Çocuk anne karnında annelerinin sesini dinleyerek dünyada, iletişim, anlam ve sevgi duygularını oluşturmak. Hayatın mucizesi sayesinde, bebeğin beyin nöron, akson ve dendritler üzerinden oluşturulur; annemin sesi için bir baskı ortaya koyar gibi desenleri ve anlamları oluşturulur. Hayır merak ediyorum, daha sonra, bu ses iyileşmek için böyle güçlü bir kapasiteye sahiptir. Bu Ses Terapisi alanında. Başlattı Dr Tomatis 'olağanüstü keşifler temelinde oldu Ses Terapisi Kulak-aktive yeniden eğitim ve öğrenmek için çocuğun yeteneğini önemli ölçüde arttırılır böylece beynin yollar inşa ederek olmanın bütün çalışır. Beynin iki hemisfer arasında bağlantı böylece düşünme güçlendirilmesi ve koordinasyon birçok alanda geliştirir. Çocuğun denge, kendini kontrol duygusu ve benlik saygısı. Çok doğal, davranış geliştirir, geliştirmek dinleme ve öğrenme kelime ve anlamını vokal seslerinin akışı çevirmek için yeteneği demektir iyi işitsel işleme, bağlı Başarılı ve ardından konuşma gibi bu sesleri yeniden.
[b]Duyusal Entegrasyon[/b] alanlarda bir dizi araştırma eksikliğinin duyusal entegrasyon çoğu öğrenme bozuklukları için önemli olduğunu gösterir. Ses Terapisi, davranışsal optometri ve fizik tedavi de dahil olmak üzere çeşitli yöntemler farklı duyular yoluyla bu sorunu çözmek için yardımcı olabilir. Yanı sıra beş temel duyu olarak iç uyaranlara yalnızca yanıt bazı az bilinen duyuları vardır. Bu hareket ve denge bizi bilgilendirir vestibüler duygusu, ve bize bizim eklem ve uzuvların konumunu söyler propriosepsiyon duygusu vardır. Bunlar iç duyuları çocuk için onun dikkatini çevirmek, böylece otomatik olarak çalışmalıdır dünya dışında. Bunu yapmazlarsa, o dikkatini dışarıya yönlendirmek için çok zordur. Verimsiz duyusal entegrasyon beyinde bir trafik sıkışıklığı gibi. Duyusal Entegrasyon Bozukluğu Olan Çocuklar anormal yüksek seslerden ya da parlak ışıklar rahatsız olma olasılığı vardır, ya da beklenmedik bir şekilde dokundu veya taşınırken tarafından. çalışır gibi Ses Terapi duyusal entegrasyon için özellikle güçlü bir araçtır özellikle işitsel ve vestibüler anlamda hem. iç kulaktaki vestibüler sistem denge ve hareket bizim duygusu sağlar ve vücudumuzun uzayda nerede söyler. Sizin vestibüler ve proprioseptif keskinliği test kolay bir yolu, tek ayak üzerinde durmak ve birisi size sallantı gözlemci ne kadar sahip olmaktır.Çocuğun gözleri kapalı Sonra tek ayak üzerinde durmak. Daha yalpalama musunuz? Sizin vestibular sistem görsel yardımı olmadan da çalışabilir miyim? çocuk büyüdükçe beyin olgunlaştıkça, o yavaş yavaş refleksler gelişir. Beyin yüzden bebeğin kendini hareket hissediyorum ki, o, kendinin farkında olur anladığını ve uzayda görevinden işlemek öğrenir, vestibüler duyumları ayırt etmeyi öğrenir. Onun motor tepkileri manipüle edebilmektedir.O hareketi her türlü zevk için öğrenir. Doğrusal hareketi vardır: ileri geri yukarı ve aşağı doğru, ya da yan yana ya da. Bu ileri ve geri hareket çok yatıştırıcı ve uyku bebek rock ezelden beri kullanılmaktadır. Birçok bireysel terapistler ve merkezleri duyusal entegrasyon bozukluğu gidermek programları sunmaya başlıyor. Ses Terapisi muhtemelen taşınabilir ekipman ile evde yapılabilir olarak uygulamak için duyusal entegrasyon tedavisi en kolay türüdür.
[b]Duyusal Entegrasyon sorunlara neden olur?[/b] Uzak rasgele doğası veya kalıtsal nedenler olurken, bu problemleri, çoğu doktor önerme gibi, olanlar için kim nedenleri çevre olduğunu önemli kanıtlar bulunmaktadır bakmak istiyoruz. hassasiyetleri olanlar 'kanarya ilkesi' sergilenmesi olabilir. Onlar aşağı gitmek için ilk, ama hepimiz çevremizi yaşadığımız için güvensiz hale geliyor uyarısını dikkate almalıdır , Çevre tıbbı DEHB, otizm dahil çevreyle ilgili hastalıkların yayılması yanıt olarak yeni ve hızla büyüyen bir alandır astım, artrit, kanser ve diyabet. Çevre tıbbı glandüler virüsler ve giardia gibi bağışıklık ödün hastalıkları ile birlikte gıda, hava ve su ilave kimyasal toksinlerin sadece darbe değil, aynı zamanda bağışıklık sistemi üzerindeki bu kümülatif etkisi, inceliyor ateş, kene ısırığı, vesaire. 
[b]Diyet ve beslenme [/b]pek çok katma toksinler ve bugünkü ortamda, genellikle DEHB ile ilişkili gıda intoleransı, gerilmeleri nedeniyle, daha yaygın hale gelmektedir. Uyuma güçlüğü ve alerjik tipi gıda reaksiyonlar çocuklarda diyet iyi yanıt bulunmuştur. Egzama bir aile öyküsü veya gıdalar için herhangi tanınan tepki varsa, bu diyet yardımcı olacak olasıdır. Bu çocuğunuzun duyarlı olan gıdalar belirlemek için bir eliminasyon diyeti takip etmek önemlidir ve bu alanda deneyimli, nitelikli diyetisyen gözetiminde yapılmalıdır. Ayrıca birçok maddeler kişisel bakım ürünleri, cilt bakım ürünlerinde kullanılan unutmayın ve standart banyo ve temizlik ürünleri, zararlı kimyasallar içerebilir. Çoğu ticari banyo ürünleri, sodyum sülfat laryl ve propilen glikol içerir. Bu kimyasal maddeler denatüre protein, bu nedenle de insan kullanımı için uygun değildir. Bu kimyasalların çoğu deri reaksiyonlarına neden olduğunu kanıtlar vardır;. Uzun vadede, karaciğer, böbrekler ve muhtemelen görme etkileyen, aynı zamanda organlarda birikir ve düzgün dengeli beslenme desteği büyük kaliteli besin takviyeleri ile gelişmiş olabilir .Vücut optimum bağışıklık, sindirim, solunum, lenf drenajı ve duyusal entegrasyon desteği gerekiyor altmış mineraller vardır. Bunlar en iyi bitkiden elde edilen ve kolayca vücut tarafından emilir, sıvı bir biçimde gelir bir koloidal mineral ek şeklinde erişilir. Buna ek olarak, giderek artan bir çocuk antioksidanlar yüksek seviyelerde ve vitamin doğru karışımı gerekmektedir. Yüksek kaliteli, çiğnenebilir çocuk multivitamin tablet doğru oranlarda sağlayacaktır. 
[b]Ultrason zararlı olabilir mi? [/b]Ultrason teknolojisi, ultra yüksek frekanslı ses dalgaları, bombardıman hızı son derece yüksek bir oranda çocuğun ana rahmindeki. dayanır Bu yapabileceklerinden bir fikir edinmek için, son derece yüksek bir ses ile bir kadın son derece tiz nota şarkı bir cam kırılabilir duruma düşünüyorum. Bu sadece ONE nispeten yavaş ses dalgası ne yapabilirim bir örnektir. Ultrason daha yıkıcı etkilere sahip olabilmektedir süper yüksek frekans vardır. Laboratuvar deneylerinde Ultrason dalgaları hasar kromozom olduğu bilinmektedir, hücrelere zarar verir hücre içi ısı üreten hücrelerin normal gelişimi, ve diğer birçok olaylar geciktirir. It ', Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık ve İnsan Hizmetleri Raporu US Department göre, ultrason fetal izleme gebelik sonuçları açısından anne ve fetus için yararlı olup olmadığını şu anda net değil ... izleme için hiçbir genel kabul yararı varsa, artan maliyet ve risk hastaların maruz için hiçbir neden yoktur. Yarar soru henüz çözülmüş değil ... ve gecikmeli etki potansiyeli neredeyse görmezden gelindi. ' bir ultrason size yapılmasına izin almadan önce biraz araştırma yapmak, iyice yanı sıra güvenlikle ilgili sağlık kuruluşu sorgulamaya prosedürü yapmadan elde edecekleri bilginin değeri. Eğer keşfettim bilgileri ile rahat değilseniz testi reddetmek korkmayın. Bu istemediğiniz testler reddetmesi için yasal bir haktır. 
[b]Aşılama ve öğrenme güçlüğü[/b] Aşı tüm velilere hitap etmelidir karmaşık ve duygu dolu bir sorudur. Bu konuda daha fazla bilgi edinmek için, aşılama, Mavi Dağlar yaşayan Dr Viera Scheibner, konusunda Avustralya'nın önde gelen otoritelerinden biri ziyarete gitti. Slav kökenli, Dr Scheibner Doğa Bilimleri alanında doktora yaptı. Seçkin bir bilimsel kariyerinden sonra, bu süre boyunca o üç kitap ve Avustralya hakemli bilimsel dergilerde bazı doksan bilimsel makale yayınlanmış ve yurtdışı, 1980'lerin ortalarında bebeklerin nefes alma modelleri ve beşik ölümü üzerine yaptığı çalışmada açıkça çoğunluğu arkasında olmakla aşılar işaret beşik ölümlerine. Birlikte Leif Karlsson, bir elektronik mühendisi, o Cotwatch, beşik ölümü ya da 'ani bebek ölümü sendromu' (SIDS) riski altında olduğu düşünülen bebekler için kullanılacak bir nefes monitör geliştirdi. Onun kendi sözleriyle, 'biz birbirine baktı ve "Aşılar bebekleri öldürüyor", dedi önce bu araştırma üç yıl devraldı.Bu o, bir sonucu olarak, hevesle beri eğitim olmuştur aşılama, konu tanıştırdı. son yüz yıl içinde aşı yayınlanan ortodoks tıbbi araştırma kapsamlı bir inceleme rağmen, Dr Scheibner o hiçbir bilimsel kanıt bulabileceğimi söyledi derece zararlı maddelerin bu enjeksiyonları hastalıkları önlemek olduğunu.Aksine, o da bir bağışıklık bozuklukları ve ana beyin dahil olmak üzere vücudun diğer hasar, neden olmasının yanı sıra, bunların yatkınlığı arttırdığı tespit edilmiştir. O nedenle onlar hiçbir şey ama bağışıklık sistemi üzerinde tıbbi saldırı temsil ettikleri sonucuna zorunda kaldı. O genç bir anne (ve aynı zamanda, daha yakın bir tetanoz aşısı kendini verilmektedir ısrar ettikten) bu. Yüzleşmek hiç de kolay değildi iken kendi iki kızı aşılanmış olan Dr Scheibner tam bilgiye sahip inanıyor ve ısrar ettiğini 'Bazıları çocuklarının aşılanması devam edebilir: diyor gibi, çünkü, anne bütün konu hakkında kendilerini eğitmek şarttır. Veya aile içinde diğer çocuklar, sadece hangi doğru değildir, milyonda bir olur düşünme. Her çocuk etkilenir. Aşılanmamış olarak Aşılanmış çocuklar aynı değildir. Bunların hepsi bazı hasar bulunmaktadır. Alerjiler bir numara. Yoksa problemleri, hafif sindirim sorunları yeme, hala tamamen gereksizdir. ' Bu konuyla ilgili daha fazla bilgi için, çok bilgilendirici yazı okudum 'aşılar tüm hastalıklara karşı koruma sağlar mı?'Bronwyn Hancock 1999 üzerinde bulunan kimyasal toksinlerin zararlı etkileri hakkında Bu bilgiler, ultrason ve aşılama, kaçınılmaz keder, pişmanlık ve çok geç onlar kaçınabilirlerdi ne anne bulmak için öfke getirecektir. Ancak, değil daha haberdar olmak daha iyidir.Cesaret verici tarafı, duysal entegrasyon tedavilerin çocuklarda şifa elde edilebilir olumlu değişiklikler hakkında anne çarpıcı raporları almaya devam.Rafaele Joudry kurucusu ve direktörü Ses Terapisi Uluslararası ve Ses Terapisi üzerine üç kitap yazar, dahil olmak üzere, neden öğrenme değildir?Dinleme öğrenme güçlükleri aşmak için anahtardır.
Her geçen gün her yönden daha da iyiye gidiyorum...
hazanlisa
Super Moderatör
*****
Super Moderatör Grubu
user avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı:
Yorumları: 204
Kayıt Tarihi: 17.01.2013
Rep Puanı: 17


Kişisel Bilgileri: v
#2
Konu Tarihi: 19.01.2013, Saat: 02:41
Olumsuz duygu bile olsa amaç korunmadır ve bu korunmayı sağladığı için beynimiz ne hissettiğine bakmaz. Bu yüzden beynimiz bir kere yarar sağladığı düşünceyi ileride olumsuz duygu durumu içine girse bile değiştirmek istemez. Alternatif düşünce yoksa zaten o zaman işiniz daha zor. Ama beynimize olumlu mesajlar gönderdikçe alternatif düşünceleri yerleştirdikçe hayata bakışımız değişecek ve hayatı daha olumlu değerlendirmeyi öğreneceğiz.
Her geçen gün her yönden daha da iyiye gidiyorum...


Konu Bağlantı Araçları
Anne Karnında Bilinçaltı Konusunun Linki Direkt Link
Anne Karnında Bilinçaltı Konusunun HTML Kodu HTML Link
Anne Karnında Bilinçaltı Konusu BBCode Linki BBCode Link
Anne Karnında Bilinçaltı Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bilinçaltı Nedir? ulas 0 6,160 19.01.2013, Saat: 03:13
Son Yorum: ulas
Big Grin Bilinçaltı Nasıl Çalışır ulas 0 5,046 19.01.2013, Saat: 03:11
Son Yorum: ulas
  Bilinçaltı Yasası ulas 0 5,203 19.01.2013, Saat: 03:07
Son Yorum: ulas
Big Grin Değişim ve Bilinçaltı ulas 0 4,826 19.01.2013, Saat: 03:02
Son Yorum: ulas
Exclamation Bilinçaltı Temizliği hazanlisa 0 5,272 19.01.2013, Saat: 02:56
Son Yorum: hazanlisa

Konu ile Alakalı Anahtar Kelimeler

Anne Karnında Bilinçaltı indir, Anne Karnında Bilinçaltı Videosu, Anne Karnında Bilinçaltı online izle, Anne Karnında Bilinçaltı Bedava indir, Anne Karnında Bilinçaltı Yükle, Anne Karnında Bilinçaltı Hakkında, Anne Karnında Bilinçaltı nedir, Anne Karnında Bilinçaltı Free indir, Anne Karnında Bilinçaltı oyunu, Anne Karnında Bilinçaltı download


Hızlı Menü: