Kuantum Nedir? | Şimdi Değişme Zamanı Eğitim & Koçluk

Orjinalini görmek için tıklayınız: NEFESsiz veYAŞAM
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Hepimiz nefes almanın ne kadar hayati bir şey olduğunun elbette farkındayız. Yemek yemeden, uyumadan, su içmeden saatler geçirebilirken, NEFES ALMADAN sadece birkaç dakika yaşayabiliyoruz! Soluduğumuz havadan aldığımız oksijen, vücudumuzun en önemli ve vazgeçilemez enerji kaynaklarından biri. Ancak çoğumuzun bilmediği bir şey daha var ki o da; yediğimiz yiyeceklerden, kullandığımız temizlik malzemelerinden ve kozmetik ürünlerinden aldığımız toksinlerin önemli bir bölümü vücudumuzdan nefes yolu ile dışarı atılmakta.Peki bu kadar önemli ve hayati bir şey olan nefesi acaba tam ve doğru alabiliyor muyuz?Maalesef Hayır! insanların büyük bir çoğunluğunun kısıtlı nefes alışkanlıkları olduğunu söylemek pek de yanlış olmayacak!
Doğar doğmaz almaya başladığımız doğal diyafram nefesini, çocukluğumuzdan itibaren; belli olaylar, durumlar karşısında tutmaya başlıyoruz ve bu durum zaman içinde bir alışkanlığa dönüşüyor. Yani hiç farkında bile olmadan giderek nefesimizi daha kısıtlı, tutuk ve sığ almaya başlıyoruz. Bu durum zamanla fiziksel rahatsızlıkların yanı sıra ruhsal ve zihinsel tıkanıklıklara da sebep oluyor. Kısacası akmayan ve tıkalı nefesimizin doğal sonucu olarak akışında gitmeyen zor ve sorunlu bir hayatımız oluyor.Çünkü NEFES aslında HAYAT demek! Yani, nefesimiz ve onu alış şeklimiz, hayatımızla ve onu yaşayış şeklimizle derin bir bağlantı içinde..Şimdi bir düşünün acaba çoğu insan gibi siz de hayatınızda sürekli aynı tecrübeleri mi yaşıyorsunuz? Kendinizi sürekli aynı dertler, aynı konular (iş, aşk, sevgi, arkadaşlar,..) üzerinde düşünürken mi yakalıyorsunuz? Sonu gelmeyen, bitmeyen tükenmek bilmeyen bir arayışınız mı var? Kendinize sorun :
•Her gün sabah yataktan nasıl kalkıyorsunuz?
•Halsizlik, gerginlik, bitkinlik, konsantrasyon eksikliği, unutkanlık, enerji düşüklüğü, güçsüzlük artık kanıksadığınız bir hal mi aldı?
•Biyolojik yaşınıza göre kendinizi daha yaşlı mı hissediyor musunuz?
•Yapmanız gereken ve daha da önemlisi YAPMAK istediğiniz işleriniz için yeterli enerjiniz var mı?
•İlişkilerinizde, iş yada özel hayatınızda tıkanıklık yaşıyor musunuz?
•Saatlerce uyuduğunuz halde yataktan sanki hiç uyumamış ve dinlememiş gibi mi kalkıyor musunuz?
•Ağrı kesici, uyku ilacı,sakinleştirici vb. bir takım ilaçları yada kafein içeren çay ve kahve gibi içecekleri almadan günlük hayatınıza devam edebiliyor musunuz?
•Kolayca nezle, grip vb. salgın hastalıklara yakalanıyor musunuz?
Bütün bu yaşadığınız ağrıların, sızıların, yorgunluk ve gerginliğin hatta her türlü tıkanıklığın sebebinin uyurken veya günlük yaşam içinde nefesinizi tutuyor olmanızdan kaynaklanan oksijen eksikliği olduğunu söylesek? Bu durum fiziksel ve zihinsel rahatsızlığa yol açabileceği gibi; bedenin her geçen gün güçsüzleşmesine, hücre ölümlerinin artmasına ve normalinden daha hızlı yaşlanmaya da sebep olabilmektedir.. Şimdi kendinize bir kez daha sorun bakalım;acaba siz HEP böyle mi idiniz? Yoksa bir zamanlar siz de kendinizi bitmeyen bir neşe içinde, ışık saçan, pozitif, enerjik ve hayat dolu hissetmiş miydiniz? Hatırlar gibi oldunuz değil mi? İşte o potansiyelinize tekrar kavuşmak mümkün! Hem de ilerleyen zamana rağmen!! Tek yapmanız gereken nefes alış-verişlerinizi tekrardan doğal hale dönüştürmek!
Dönüşümsel nefes seansları ile nefesinizi dolayısıyla da kendinizi ve yaşamınızı değiştirerek , arınmış bir bedene, pozitif bir zihne, ruhsal boyutta tamlığa ve birliğe ulaşmak mümkün. Ortalama 3 ila 5 seansta kişinin nefes alışkanlıkları kalıcı bir şekilde değişiyor. Kişinin kendini huzurlu, mutlu hissetmesini engelleyen tüm tıkanıklıklar seanslarda temizlenerek; öfke, korku, tedirginlik, suçluluk ve üzüntü gibi bastırılmış duygular ortadan kalkıyor. Kısıtlayıcı nefes, düşünce ve yaşam alışkanlıkları nedeniyle birikerek bizleri tıkayan ve yaşamdan zevk almaktan alıkoyan, yapmak istediklerimizi yapmamıza engel olan tüm huzursuzlukların, gerginliklerin, stresin, negatif duyguların kökü olan tıkanıklıklar yok oluyor.
Problemli ilişkiler, hastalıkların nedeni olan negatif düşünceler, başarısızlık, maddi problemler, gerginlik, sıkıntı ve huzursuzlukların yerini NEŞE, MUTLULUK, HUZUR, BOLLUK, BEREKET, SEVGİ, , ŞÜKRAN, DİNGİNLİK, SAĞLIK ve CANLILIK, SADELİK kısacası MADDİ, MANEVİ, RUHSAL TATMİN alıyor!