Kuantum Nedir? | Şimdi Değişme Zamanı Eğitim & Koçluk

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sahaja Yoga'nın Faydaları
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[b]SAHAJA YOGA'NIN FAYDALARI[/b]
Annesel Kundalini enerjisi içimizde uyandığı zaman, hassas benliğimizde, birçok nitelik kendiliğinden ortaya çıkmaya başlar. Masumiyet, neşeyi deneyimlememizi ve şartlanmalarımızın ve önyargılarımızın ötesine geçmemizi sağlar. Yaratıcılık çok daha doğalbir şekilde kendini gösterir. Başkaları için şefkat duyarız ve büyümemize engel olan öfkeden, korkudan ve kinden kurtuluruz. Ayrıca, ruhani varlığımızda, dışsal şartlardan etkilenmeksizin, mutlak bir tatminkarlık duygusu ortayaçıkar. Sıkıntılarımızın ve endişelerimizin ötesini görebilmeye başlarız. Meditasyonun bir yan ürünü olarak, sağlığımız düzelir ve capcanlı oluruz. Keşfedeceğiniz gibi, bu bir hipotez değil kanıtlanabilen bir deneyimdir. Bu deneyimin gerçekliliğini, o kendisini ellerde serin bir esinti olarak gösterdiği zaman kanıtlayabiliriz. Aydınlanmanın tüm etkileri tabii ki burada anlatılamayacak kadar geniştir, ama gizli bedeni tamamiyle temizleyici ve kuvvetlendirici etkisi çok açıktır. Yapılmakta olan toplantılara katılarak Sahaja Yoga hakkında çok daha fazla şey öğrenebilirsiniz. 


[b]HERKESE AÇIK[/b]
Sahaja Yoga bir organizasyon, bir klüp, mezhep veya New Age dini değildir. Bu, herkesin yapabileceği ve tüm dünya dinlerinin özünü birleştiren bir deneyimdir. Sahaja Yoga öğrenmek veya Aydınlanma almak için asla para ödenmez çünkü Aydınlanma doğuştan kazanılan bir haktır.


[b]SAHAJA YOGA NASIL YAPILIR[/b]
Sahaja Yoga tekniği özel bir şart gerektirmez, tamamen meditasyona dayalıdır. Evde rahatça uygulanabilir, bir gün içinde 10-20 dakika yeterlidir. Ama, meditasyon yapabilmek için öncelikle aydınlanmanızı almalısınız. Şu anda, bilgisayarınızın karşısında da aydınlanmayı deneyimleyebilirsiniz. Daha sonra size en yakın ücretsiz Sahaja Yoga kurslarına gidebilirsiniz. Orada Sahaja Yoga meditasyonundan nasıl yararlanabileceğiniz ve meditasyon konumunu kolayca nasıl elde edebilceğiniz konusunda yardımcı olacak tüm pratik bilgiler verilecektir.