Kuantum Nedir? | Şimdi Değişme Zamanı Eğitim & Koçluk

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bilinçaltı Temizliği
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bilinçaltımız bizim ruhsal, zihinsel, duygusal, bedensel sağlığımızı büyük ölçüde etkiliyor. Bilinçaltımızdaki dosyalar bilinçli inançlarımızı desteklemedikçe paradoks yapmaya devam ederiz. Sonra da bunu kader, talihsizlik, şanssızlık olarak adlandırırız. Hedeflerimize gerçekleştirmek bilinçaltımızdaki dosyaları tek tek çıkartıp orada bulunan kalıpları temizleyip yerine yenilerini koymakla mümkün olur. Hedeflerimizi gerçekleştirmek için bilinçaltımızla dost olmamız gerekir.
Bilinçaltı her ekilen tohumu ayırım yapmadan saf bir şekilde kabul eder. Bu tohumlar yaşadığımız süre içinde filizlenmeye ve açmaya başlarlar.’’Her ne ekerseniz onu biçersiniz.’’Gül ekerseniz gül, soğan ekerseniz soğan biçersiniz. Hiç soğan ekipte gül biçeni görmedim. Bilinçaltımızda aynı bu şekilde işler. Bugüne kadar farkında olmadan da olsa olumsuz kalıplar bilinçaltınıza yerleşip orada duruyor olabilir. Siz fark etmedikçe orada varlıklarını sürdürürler. Ne zaman onları fark edip temizlemeye karar verirseniz o ana kadar sürer gider.
Zihinsel bedenlerimiz çeşitli negatif düşünce formları ile tıkanabilir. Bu düşünce formları veya inatçı düşünce kalıpları çoğunlukla etrafımızdaki kültür tarafından ve bizim kendi negatif düşüncemiz tarafından yaratılır. Bunlar ayrıca ailemizden, arkadaşlarımızdan ve iş yerimizden gelebilir. Çok aşırı güçlü negatif düşünce formları kendi kendilerine bir yaşama sahip olabilirler ve bağlandıkları insanda problemlere neden olabilirler. 
Negatif düşünce formlarını salıvermek ruhu anında yükseltebilir. Zihni negatif düşüncelerden temizlemek de huzur ve berraklık getirir, bireyin yaşamın problemlerine daha fazla pro – aktif (ileriyi de kapsayan), pozitif bir yerden karşılık vermesine yardımcı olur.
Hayatınızın belli bir alanını temizledikçe hiç aklınıza gelmeyen belki de o an fazla önemsemediğiniz başka alanların kendiliğinden geliştiğini farkedeceksiniz. Örneğin hayatla ilgili korkularınızdan kurtuldukça iş hayatınızda önünüzde daha önce hayal bile edemediğiniz yeni kapılar açılabilir. Bu tatlı sürprizlere hazırlıklı olun. Aslında başınıza gelebilecek güzelliklere şaşırmamayı artık adet edinmelisiniz. Hep güzel şeyleri hak ettiğinize inanmalısınız.